Reklama

Kryminałki: Napad i pobicie przy al. Jana Pawła II

Biała Podlaska: Napad na mieszkańca miasta. Uderzony i doprowadzony do nieprzytomności. Skradziono telefon i gaz pieprzowy. // Terespol: Próba włamania do budynku stacji bazowej telefonii komórkowej. // Biała Podlaska: Znęcanie się nad zwierzętami. Strzały z wiatrówki do kotów. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu telefonu poprzez internet. // Lachówka Duża: 42 letni kierowca z 1,4 promilem alkoholu w organizmie.

15.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II 
Dwaj nieznani sprawcy, używając przemocy poprzez zadanie uderzeń pięścią w twarz, doprowadzili pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej do stanu nieprzytomności, po czym z kieszeni spodni dokonali kradzieży telefonu oraz gazu pieprzowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.05.2020 r. TERESPOL,
Nieznany sprawca usiłował dokonać włamania do budynku Stacji Bazowej Telefonii Komórkowej, jednakże zamierzonego celu nie uzyskał z powodu zabezpieczenia drzwi antywłamaniowych, powodując straty na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

01.01.2014 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, znęcał się nad trzema kotami mieszkańca Białej Podlaskiej w ten sposób, że strzelał do nich z broni pneumatycznej typu wiatrówka. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym, oferował do sprzedaży telefon komórkowy, a po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z pokrzywdzonym nie wysyłając zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.05.2020r. LACHÓWKA DUŻA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama