Reklama

Odprawa maseczek i linii do produkcji maseczek w Porcie Lotniczym Lublin

- 14 maja 2020 r. funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Oddziału Celnego Port Lotniczy w Lublinie odprawili kolejną partię maseczek ochronnych i medycznych z Chin. - Poza maseczkami odprawiono również kompletne linie do produkcji maseczek. -Tego typu przesyłki traktowane są przez KAS priorytetowo.

Za pośrednictwem Portu Lotniczego w Lublinie miliony maseczek z Chin trafią na Litwę, a linie do produkcji maseczek do polskich przedsiębiorców. Maseczki przyleciały na zamówienie dwóch litewskich firm i tam też zostały przekazane w procedurze tranzytowej. Po raz pierwszy w dostawie z Chin były kompletne linie do produkcji maseczek ochronnych, które trafią do polskich przedsiębiorców.

Środki ochrony osobistej oraz wyposażenie linii produkcyjnych przyleciały z Chin do Lublina w BOEINGU 757, w konfiguracji CARGO. Łącznie to około 18 ton ładunku.

Tak jak przy wszystkich tego typu przesyłkach funkcjonariusze z lubelskiego oddziału, we współpracy z funkcjonariuszami Centrum Urzędowego Dokonywania Odpraw (CUDO) z Oddziału Celnego w Koroszczynie, dołożyli wszelkich starań, aby towar jak najszybciej trafił do potrzebujących.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst i zdjęcia: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama