Reklama

Szkoła z Zalesia wspiera bialski Domowy Szpital (galeria)

Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna dłoń” Wspiera Domowy Szpital w Białej Podlaskiej.

Czas, który obecnie przeżywamy, czas trwania epidemii koronawirusa jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. To czas niepewności, zmian oraz lęku o siebie i innych. Ta chwila w wyjątkowy sposób motywuje do niesienia pomocy potrzebującym.

Mówi się, że trudne czasy wymagają wielkich czynów. W związku z wystąpieniem ograniczeń spowodowanych obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz zakazem odwiedzin pacjentów, Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń” działające przy Szkole Podstawowej im. „Polski Niepodległej” w Zalesiu, przekazało podopiecznym Domowego Szpitala w Białej Podlaskiej najpotrzebniejsze środki higieniczne: żele pod prysznic, płyny do kąpieli, oliwki, chusteczki nawilżające oraz mnóstwo słodkości.

Wszystkim rodzinom, które włączyły się w tą wspaniałą akcję, Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje za dobroć, bezinteresowność oraz wspaniałą postawę i chęć pomocy. Dyrekcji i pracownikom Domowego Szpitala w Białej Podlaskiej, składamy słowa uznania za ich pracę, którą wykonują z wielkim poświęceniem
i zaangażowaniem.

 

materiał: SKW „Pomocna Dłoń” w Zalesiu
tekst i zdjęcie: Agata Dawidek – opiekun SKW „Pomocna Dłoń”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Agata Dawidek – opiekun SKW „Pomocna Dłoń”

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama