Reklama

Zdalna szkoła za prawie 50.000 złotych

Gmina Leśna Podlaska uzyskała dofinansowanie w wysokości 44 975,87 zł na zakup 10 laptopów i 24 tabletów w ramach konkursu granatowego „Zdalna szkoła”, Oś priorytetowa I Powszechny dostęp do szybkiego Internetu, działanie 1.1.

Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowości, finansowanego z EFRR – Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020. W najbliższym czasie sprzęt niezbędny do zdalnego nauczania trafi do nauczycieli i uczniów z Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej.

 

materiał: Urząd Gminy Leśna Podlaska
tekst i zdjęcia:  Agata Borysiuk Urząd Gminy Leśna Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. I tak to nie przejdzie bo są rodziny w których internetu nie ma i po co wtedy komuś laptop lub tablet skoro i tak nie wyśle pracy bo nie ma internetu?? Są też rodziny patologiczne w których tatuś może zastawić w Lombardzie laptopka by mieć na gorzałkę. Więc ten kierunek zdalnej szkoły jest największym złem bo nie daje równych szans wszystkim. Nie wspominając o tym że nauczyciele jedno co potrafią robić to zadawać prace i to tonę na Librusie. Nawet nie prowadzą lekcji On-Line. Uczeń musi sam wszystko rozumieć, uczyć się lub rodzica się pytać gdy nie rozumie czegoś a ten rodzic nagle musi mieć mgr i inż z danego przedmiotu bo nauczyciel nie dość że traktuje swój przedmiot jako najważniejszy to jeszcze nie wytłumaczy. Te nauczanie jest G warte.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama