Reklama

Przedszkole Samorządowe nr 14 dołączyło do akcji „Maseczka moich marzeń”

Noszenie maseczki jest koniecznością w okresie epidemiologicznym, dlatego Rodzice  z Przedszkola Samorządowego nr 14 w Białej Podlaskiej przystąpili do akcji pt. „Maseczka moich marzeń”. Dbając o bezpieczeństwo swoich pociech, postanowili wspólnie z dziećmi uszyć, ozdobić i pokolorować wesołą maseczkę.

– Dzieci włożyły w pracę  wiele własnej inicjatywy. Zaproponowana działalność okazała się wspaniałą, wesołą zabawą na te trudne dni. Mając taką maseczkę dzieci mogą spokojnie korzystać ze spacerów na świeżym powietrzu. Myślę, że posiadanie kolorowej, własnoręcznie ozdobionej maseczki przyczyni się do chętnego przebywania wśród natury – mówi Renata Jaszczuk, inicjatorka akcji w bialskim przedszkolu.

materiał: Biała Podlaska miasto
info / zdjęcia: Przedszkole Samorządowe nr 14 w Białej Podlaskiej 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 25 komentarzy do tego artykułu.

  1. Co jaki odstęp czasu taką maskę należy zmienić aby była bepieczna dla zdrowia? „Marzenie”, to coś przyjemnego i o czymś przyjemnym. Temu „pedagogowi” przydałby się karny powrót na studia za taki temat zajęć i ponowne zdanie egzaminów z obroną pracy włącznie. Zrozumiałbym, gdyby to było coś w stylu „Nasze bezpieczeństwo też może mieć ładny kolor”, albo nawet „Teraz moja twarz może być dziełem sztuki”, ale „marzenie” 😮 … kpina 🙁

 1. Mój Boże co wy robicie tym biednym dzieciom.Ogłupienie społeczeństwa od najmłodszych lat.Dziwne, że w Sejmie nikt nie musi mieć maseczki…

  1. Trzeba byc uposledzonym umyslowo by w ogole o takiej akcji pomyslec.Wstyd i hanba dla rodzicow,ktorzy na to zezwolili.Zacznijcie ludzie myslec.Aaaa
   sory,zapomnialam,ze to juz tylko roboty

 2. Wymuszanie zakrywania ust i nosa jest przestępstwem ściganym z art. 191 par. 1 k.k.

  Osoba lub urzędnik – w tym policjant – który usiłuje wymusić przestrzeganie rozporządzeń
  w zakresie wykraczającym poza granice ustawowe, popełnia przestępstwo z art. 256 k.k. Zgodnie z § 1. Kto
  publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa (…) podlega grzywnie, karze
  ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 3. Bosze Jedyny…widzisz i nie grzmisz…z czego ta radość? Ze dzieci sie podpuszaja? Ze wdychaja swoje zarazki z dwutlenkiem wegla? Współczuję tym dzieciom rodziców. Nie da sie na to patrzec.

 4. Czy wyście powariowali czemu tak niszczycie dzieci, chcecie ich oswoić z niewolnictwem!!!!! Maseczki nic nie dają !!!!!

 5. Żałosna inicjatywa.
  Oddajcie tym dzieciom radość życia i wspólnej zabawy. Jaką maseczka marzeń!!!?? czyich? Waszych??? Upadek społeczeństwa!

 6. P. Renato poroniony pomysł, czym się tu chwalić. Proszę zapoznać się z wykładem J Zięby Wzmocnienie naszego układu odpornościowego oferowane testy służą zupełnie czemu innemu. Od 54 min jest mowa jak dwutlenku węgla może upośledzić na trwałe mózg dziecka.
  Po 1/2min zawartość dwutlenku węgla pod maską 2x przekracza dopuszczalne normy. Gdyby taka atmosfera panowalaby w sali dyrektor przedszkola znalazłby się w więzieniu. Nic tylko pogratulować i przytoczyć znane z filmu powiedzenie: ” gdyby głupota miała skrzydła, latalaby pani jak gołębica.

  1. Straszne i Wy się nazywacie nauczycielami???? Ludźmi wykształconymi , światłymi???? Dziwię się rodzicom i cieszę, że ja już nie muszę posyłać dziecka do przedszkola, bo i tak by do Waszego nie poszło.Macie wolność i swobodę działania w tym zakresie i robicie dzieciom taka krzywdę????? Jest Pani moja imienniczka, wstyd mi p.Renato, za tak nikczemny pomysł jak Pani. My nauczyciele zawsze byliśmy po to aby chronić i pomoc rozwijać młody umysł i organizm.Wy przykladacie rękę do niewolnictwa i powolnego ludobójstwa. Taki strach mas , spowodował w latach 30-40 masowe , bezkarne wysyłanie ludzi do gazu.Wy robicie obecnie to samo.

 7. HALINA KRYSTYNA SKAKUN

  SZCZYT MARZEN. O PRZYSZLOSCI WASZYCH/NASZYCH DZIECI. TAK MA WYGLADAC NOWA CYWILIZACJA KOWIDOWA? BO OBECNA CHYLI SIE KU UPADKOWI. DAJEMY NASZE PRZYZWOLENIE, CZY MOWIMY GLOSNO I WYRAZNIE NIE ZGADZAM
  SIE NA TO, MOJA WOLA JEST BYC WOLNYM CZLOWIEKIEM, A NIE NIEWOLNIKIEM CHOREGO SYSTEMU.

 8. Ja się pytam gdzie są rodzice ,którzy dają przyzwolenie na terror swoich dzieci . Wg mnie tacy „rodzice ” nie powinni mieć w ogóle dzieci. Przez takich debili ten kraj nigdy już nie bedize normalny lub w miarę normalny .

 9. Tragedia… Znęcanie się nad dziećmi jest karalne! Każdym rodzicem, który przymusił do tego swe dziecko oraz opublikował jego zdjęcie, powinien zainteresować się kurator! Wstyd tak sprzedać zdrowie, bezpieczeństwo, honor swojego dziecka. A ta pani twierdząca, że dzieci powinny na spacer na świeżym powietrzu udawać się w maskach, powinna zostać co najmniej upomniana, żeby nie rzec – zwolniona dyscyplinarnie za namawianie do szkodzenia dzieciom…

 10. „Mając taką maseczkę dzieci mogą spokojnie korzystać ze spacerów na świeżym powietrzu. ”
  Czy autor tego zdania ma rozum? Świeże powietrze musi być filtrowane, aby było bezpiecznie?

 11. Ludzie obudźcie się co wy robicie swoim dzieciom. Czas zacząć samodzielne myślenie, póki nie jest za późno

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama