Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 21.04

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej na 21 kwietnia (dane na godz. 18:15).

21 kwietnia nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W mieście Biała Podlaska do tej pory wykryto 5 przypadków wystąpienia wirusa SARS-CoV-2 (6.04 – 1 osoba, 08.04 – 2 osoby, 9.04 – 1 osoba, 16.04 – 1 osoba). W powiecie bialskim dotychczas nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia wirusem.  

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie informuje, że kwarantanną objętych jest obecnie 434 osób (o 3 osoby mniej w ciągu ostatnich 24 godzin), a 3 osoby znajdują się pod nadzorem epidemiologicznym (o 2 osoby więcej w ciągu 24 godzin). Liczba hospitalizowanych w ciągu 24 godzin z podejrzeniem zarażenia wirusem SARS-CoV-2 wzrosła o dwie osoby.

Rzecznik WSzS w Białej Podlaskiej Magdalena Us informuje, że obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajduje się pięć osób z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci oczekują na wyniki badań. W szpitalu obecnie jest hospitalizowanych sześć osób z wynikiem dodatnim.

***

Do dnia 21 kwietnia 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 324 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 119 ozdrowieńców i zarejestrowano 10 zgonów.

Laboratoria działające na terenie województwa lubelskiego w ciągu ostatnich 24 godzin przebadały łącznie 298 osób.

materiał: powiat bialski / Biała Podlaska miasto / koronawirus
źródło: wsselublin.pis.gov.pl /  Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego /rzecznik prasowy WSzS w Białej Podlaskiej, https://www.lublin.uw.gov.pl/
zdjęcie: pixabay.com
mapa powiatu: Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama