Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 19.04

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej na 19 kwietnia (dane na godz. 18:30).

18 kwietnia nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W mieście Biała Podlaska do tej pory wykryto 5 przypadków wystąpienia wirusa SARS-CoV-2 (6.04 – 1 osoba, 08.04 – 2 osoby, 9.04 – 1 osoba, 16.04 – 1 osoba). W powiecie bialskim dotychczas nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia wirusem.  

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie informuje, że kwarantanną objęte są obecnie 647  osób (o 30 osób mniej w ciągu ostatnich 24 godzin), a 11 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym (o 1 osobę mniej w ciągu 24 godzin). Liczba hospitalizowanych podejrzanych o zakażenie spadła do zera.

Na dzień 19 kwietnia 2020 r. na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego odnotowano w sumie 307 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 10 osób zmarłych i 98 ozdrowieńców. 

Warto także śledzić mapę przypadków zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim, która jest aktualizowana codziennie po godzinie 18:00 po ostatnim komunikacie Ministerstwa Zdrowia. Mapa przypadków znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.lublin.uw.gov.pl/mapa-przypadków

materiał: powiat bialski / Biała Podlaska miasto / koronawirus
źródło: wsselublin.pis.gov.pl /  Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego /rzecznik prasowy WSzS w Białej Podlaskiej, https://www.lublin.uw.gov.pl/
zdjęcie: pixabay.com
mapa powiatu: Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama