Reklama

Biała Podlaska bije #BrawaDlaWas dla pracowników ochrony zdrowia! Nagrywamy Wasze brawa!!

To dzięki ich pracy i zaangażowaniu mamy szansę na zwycięstwo. Dlatego #BrawaDlaWas! Lekarze, ratownicy, pielęgniarki, salowe i inni pracownicy służby zdrowia to bohaterowie pierwszej linii frontu w nierównej walce z pandemią koronawirusa. To oni codziennie z poświęceniem ratują zdrowia i życia tysięcy osób. Dajcie nam znać! Przyjedziemy i ogramy Wasze oklaski na kamerę! Pokażcie się w oknie, na balkonie czy na podwórku. Zróbmy wielki film z podziękowaniami!!

Dziś, 7 kwietnia w Światowy Dzień Zdrowia, podziękujemy brawami wszystkim pracownikom ochrony zdrowia za heroiczną walkę z trwającą epidemią. Punktualnie o 13:00 ze swoich okien i balkonów będziemy bić brawo, aby wyrazić swoje uznanie dla personelu medycznego za ich troskę i poświęcenie – bądźcie w tej ważnej chwili razem z nami!

Radio Biper umożliwia dziś przekazanie Waszego uznania pracownikom służby zdrowia. Jak to zrobić?
Pod numerem telefonu 605 514 474 czekamy na wasze smsy z adresem i mniej więcej godziną i minutą abyśmy zastali Was… w oknie czy na balkonie. Podjedziemy sfilmujemy Was i złożymy w jeden wielki film podziękowanie mieszkańców Białej Podlaskiej.

Spodziewamy się mniej czy więcej zgłoszeń, więc będziemy dziś dla Was dostępni do godziny 18:00

Ile uda się nam odwiedzić miejsc, tyle braw ogramy. Jednocześnie przepraszamy, jeśli nie uda się dotrzeć do wszystkich. Kto pierwszy ten lepszy 🙂

Przypominamy: 605 514 474

Uwaga! Swoje brawa możecie nam podesłać na adres : [email protected] – nagrane telefonem czy w formie treści – również takie Wasze uznanie pracownikom służby zdrowia opublikujemy!

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
grafika: zinfo.pl
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama