Reklama

Koronawirus. Sytuacja na terenie Terespola

Urząd Miasta w Terespolu informuje o bieżącej sytuacji na terenie miasta w związku z epidemią koronawirusa.

Na terenie Miasta Terespol na chwilę obecną brak jest potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2.
Dwie osoby zostały skierowane na kwarantannę domową. Oficjalnie zgłoszone przez Policję do Urzędu Miasta Terespol są dwie osoby.

Pracownicy gminnych służb są wyposażeni w maseczki, rękawiczki gumowe i płyny do dezynfekcji natomiast kombinezony zostały zamówione i są w trakcie dostarczania.

Urząd Miasta Terespol obecnie pracuje do godz. 14:00 w pełnym składzie z wyjątkami osób sprawującymi nadzór nad dziećmi. Urząd preferuje kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną, w szczególnych wypadkach dokumenty wymagające osobistego stawiennictwa są wydawane, płatności przyjmowane są wyłącznie przelewem bankowym.

Jednostki kultury i oświaty są zamknięte, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pracuje do godz. 14:00 natomiast dyżur telefoniczny pełni całodobowo.

Osoby obecnie przebywające w kwarantannie domowej do dnia dzisiejszego nie zgłaszały zapotrzebowania na żywność. W przypadku wystąpienia takiego zapotrzebowania Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Terespolu są gotowi dostarczać wymagane produkty.

Wszyscy mieszkańcy Miasta Terespol potrzebujący pomocy mogą zgłaszać zapotrzebowanie telefonicznie. Potrzebę dokonania niezbędnych zakupów czy dostarczanie posiłków można zgłaszać na numery telefonów podane na stronach internetowych (www.terespol.pl).

materiał: Terespol miasto
info: Józef Paderewski, Sekretarz Miasta Terespol 
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama