Reklama

Biała Podlaska: Brak prac przy ścieżce rowerowej na Janowskiej? Czekamy na projekt ronda!

Kolejne duże rondo planowane jest na mapie systemu komunikacyjnego Białej Podlaskiej. Opracowywany jest plan przebudowy skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Janowskiej. To też powód przestoju w dokończeniu budowy ścieżki rowerowej w ciągu Janowskiej.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że na przełomie kwietnia i maja zakończą się prace projektowe. Poznamy wyrys przebiegu ronda i nowy wyrys przebiegu chodników i ścieżek rowerowych.

Zarówno rowerzyści jak i piesi czekają na kontynuację prac i możliwość poruszania się po bezpiecznych i nowych deptakach i szlakach rowerowych. Korzystając z okazji i prowadzonych prac Urząd Miasta postanowił wprowadzić usprawnienia na jednym z ważniejszych skrzyżowań w mieście.

Na rondo w miejsce skrzyżowania Jana Pawła II z Janowską od dawna czekają zmotoryzowani podróżni. W momencie ustalenia planów budowlanych i koniecznych pozwoleń same prace powinny ruszyć już szybko i przebiec sprawnie i szybko. Tym bardziej, że odcinki ścieżki rowerowej i chodnika w pozostałym przebiegu Janowskiej są już wykonane. Prace powinny zakończyć się jesienią br.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama