Reklama

Kryminałki: Wywrotka motorowerzysty na Łomaskiej w Białej Podlaskiej

Terespol: Pobicie mieszkańca miasta. // Międzyrzec Podlaski: Oszustwo za pomocą podrobionej strony banku na portalu społecznościowym. // Biała Podlaska: Wywrotka motorowerzysty na ul. Łomaskiej. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z altanki działkowej. // Międzyrzec Podlaski: Wziął kredyt w banku bez zamiaru jego spłaty. // Biała Podlaska: Włamanie na konto bankowe. // Kodeń: Bimbrownia w miejscu zamieszkania 53 latka. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież teczki z dokumentami i pieniędzmi. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec miasta oszukał mieszkańca Garwolina co do możliwości sprowadzenia auta z zagranicy. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu telefonu komórkowego poprzez internet. // Biała Podlaska: Szklanymi butelkami w dach szklarni. // Biała Podlaska: Nieprawdziwe informacje wysyłane z maila do różnych instytucji szkalujące poszkodowanego. // Marylin: Mercedes z ingerencją w stan licznika kilometrów.

14.03.2020 r. gm. Terespol,
Nieustalony sprawca uderzając ręką oraz kopiąc spowodował u mieszkańca Terespola obrażenia ciała. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

13.03.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca wysyłając do pokrzywdzonej na konto portalu społecznościowego wiadomość podobną do strony Banku, której otworzenie pozwoliło na wygenerowanie kodów, a następnie zatwierdzenie wypłat z konta w Banku na szkodę pokrzywdzonej.

14.03.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w minioną sobotę na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym, kierując motorowerem marki Romet, utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego przewrócił się z nim na jezdnię. Na skutek zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał dwukrotnie kradzieży z włamaniem do altanki na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej po czym dokonał kradzieży: 3 gryfów, butli gazowej, rękawic bokserskich, subwoofera. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doprowadził do niekorzystnego rozporządzania mieniem Bank poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy o kredyt na zakup towarów i usług i do chwili obecnej nie spłacił kredytu, czym spowodował straty na szkodę Banku.

13.03.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał włamania na konto bankowe należące do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie bez upoważnienia w/w z jego konta wykonał jedną płatność. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.03.2020r. gm. Kodeń
Funkcjonariusze KP Terespol uzyskali informację iż 53-letni mieszkaniec gm. Kodeń w miejscu swojego zamieszkania wyrabia alkohol etylowy w postaci bimbru bez wymaganego wpisu do rejestru. W toku podjętych czynności ujawniono i zabezpieczono specjalistyczną aparaturę do destylacji zacieru. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.03.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Nieznany sprawca dokonał kradzieży teczki wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.03.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkańca gm. Garwolin do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd, co do zamiaru i możliwości, wywiązania się z umowy sprowadzenia samochodu osobowego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.03.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym, oferował telefon komórkowy. Po przyjęciu na konto bankowe ustalonej kwoty pieniędzy, nie przesłał zakupionego telefonu i zerwał kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca rzucając umyślnie szklanymi butelkami w kierunku szklarni, dokonał wybicia trzech szyb w poszyciu jej dachu, powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

12.03.2020 r. gm. Biała Podlaska
W okresie od lipca 2019r. do marca 2020r. n/n sprawca, w sieci internetowej, w celu wyrządzenia szkody osobistej, podszywał się pod mieszkańca gm. Biała Podlaska, w ten sposób, że z adresu mailowego na portalu internetowym, wysyłał maile do różnych placówek, zamieszczając w nich nieprawdziwe informacje o zgłaszającym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.03.2020 r. MARYLIN,
F-sze ZD KP Wisznice, ujawnili podczas kontroli drogowej, zmiany wskazań drogomierza względem bazy w pojeździe Mercedes, kierowanym przez 58-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama