Reklama

Uwaga! Ogranicz bezpośrednie kontakty z Urzędami Skarbowymi w związku z koronawirusem

Ogranicz bezpośrednie kontakty z Urzędami Skarbowymi w związku z koronawirusem - skorzystaj z usługi Twój e-PIT i innych usług elektronicznych. W związku z pierwszymi stwierdzonymi w naszym województwie przypadkami zakażenia koronawirusem zwracam się do Państwa z prośbą o korzystanie z usług elektronicznych (Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP, poczta elektroniczna) lub z informacji telefonicznej.

Informacje o możliwości elektronicznego rozliczenia zeznania podatkowego znajdują się pod adresem: www.podatki.gov.pl. Dzięki usłudze Twój e-PIT i e-Deklaracje możliwe jest złożenie zeznania bez wychodzenia z domu. W przypadku wątpliwości proszę kontaktować się telefonicznie z właściwym urzędem skarbowym. Numery telefonów do poszczególnych urzędów są na stronie internetowej, gdzie znajdują się dane wszystkich urzędów skarbowych i urzędu celno-skarbowego. Informacje te dostępne są pod linkiem

Ponadto można zadzwonić do Krajowej Informacji Skarbowej:
+48 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych i z zagranicy)
801 055 055 (z telefonów stacjonarnych)

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wypełnienia zeznania rocznego została uruchomiona także wojewódzka infolinia PIT – 81 452 25 95 w godzinach 9.00-14.00.
Informuję również o odwołaniu naborów na wolne stanowiska w służbie cywilnej do 20 marca.

Szanowni Państwo, jeśli w Waszym otoczeniu znajdują się osoby starsze (rodzice, dziadkowie, sąsiedzi, znajomi) zachęcam do udzielenia im pomocy. W tej trudnej sytuacji taka pomoc jest niezbędna. Pomóżmy najbliższym w złożeniu elektronicznego PIT, wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do sieci Internet.
Dzięki ograniczeniu bezpośrednich kontaktów zmniejszymy zagrożenia związane z potencjalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, co powinno stanowić nasz wspólny priorytet.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama