Reklama

Bitwa o Kresy vol. 2 freestyle battle w Terespolu – NOWY TERMIN!

IMPREZA PRZESUNIĘTA NA 23 MAJA!!! Już 14 marca w Terespolu wystartuje druga edycja imprezy pt. "Bitwa o Kresy" -  bitwa freestyle. Impreza jest inicjatywą Mateusza Prokopiuka, lokalnego animatora kultury i sportu, członka Terespolskiego Studia Filmowego. Ubiegłoroczna odsłona wydarzenia zgromadziła blisko 150 osób. Start bitwy godz. 20:00, Galeria Smaków w Terespolu (ul. Wojska Polskiego 132). Radio Biper objęło imprezę patronatem.

W związku z narastającą powagą sytuacji wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa, czego skutkiem jest zamykanie m.in. placówek oświatowych I instytucji kulturalnych, organizatorzy są zmuszeni przesunąć termin bitwy. Wstępnie nowa data wydarzenia to 23 maja 2020 r.

Rezerwacje wejściówek nie zostaną anulowane, w przypadku chęci dokonania zmiany rezerwacji prosimy o kontakt na adres [email protected]

Wstęp na imprezę tylko dla osób w wieku 16+

BILETY:

Bilety wstępu na event są dostępne w następujących cenach:

10 PLN– pierwsza pula, dostępna do momentu wyprzedania 100 biletów (o ilości pozostałych biletów z tej puli będziemy informować na bieżąco) lub do dnia 13.03
15 PLN– druga pula, dostępna po wyprzedaniu pierwszej puli oraz na bramce w dniu imprezy

ZAWODNICY ROZSTAWIENI:

-Milan
-Luber
-Jakonn
-Jakoff

PROWADZENIE: Paki

JURY:

-Danon
-BeDoZet
-Publika

Zanim rozpocznie się główna bitwa, zawodnicy którzy zapisali się na eliminacje zawalczą o awans do głównej drabinki – na scenę będziemy zapraszali po dwóch MCs, którzy będą mieli po 50 sekund, aby na jednym bicie nawinąć pod jeden wspólny temat.

Po naradzie jurorów z eliminacji wyjdzie 4 zawodników, którzy wraz z czterema rozstawionymi zostaną rozlosowani do dwóch grup. Po walkach systemem „każdy z każdym” z każdej grupy wyjdzie dwóch najlepszych zawodników. Następnie zostaną przeprowadzone półfinały, po których odbędzie się walka o 3 miejsce oraz wielki finał.

Walki w głównej bitwie będą odbywać się w następujący sposób: w pierwszym wejściu każdy z zawodników ma po minucie aby na jednym bicie nawinąć pod dwa różne tematy. Następnie po zmianie bitu zawodnicy mają po 2 wejścia bez tematu trwające po 30 sekund. W przypadku ewentualnych dogrywek, sposób w jaki zostaną one rozegrane ustala jury wraz z prowadzącym.

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku. 

materiał: Terespol miasto / kultura
info / plakat: MOK w Terespolu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama