Reklama

Kryminałki: Kopali w lusterka samochodów

Za uszkodzenie mienia odpowiadać będą dwaj mieszkańcy powiatu łosickiego w wieku 22- 35 lat. Mężczyźni podejrzani są o uszkodzenie trzech samochodów. Straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonych na kwotę 1,5 tys. zł. O dalszym losie wandali zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu przy ul. Moniuszki w Białej Podlaskiej. Nieznane osoby uszkodziły tam trzy zaparkowana auta. Sprawcy kopiąc w zewnętrzne lusterka pojazdów spowodowali straty wycenione przez pokrzywdzonych na kwotę 1500 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzn podejrzewanych o udział w tym zdarzeniu. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu łosickiego w wieku 22- 35 lat

Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. W rozmowie z policjantami przyznali, że tego dnia byli pijani. O dalszym ich losie zadecyduje sad. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama