Reklama

„Jestem kobietą” – spotkanie z Danutą Koszołko w bialskiej bibliotece (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 6 marca 2020
, godz. 18:00
6 marca o godz. 18:00 z okazji Dnia Kobiet, Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkanie z bialską artystką Danutą Koszołko.

Będzie to okazja do porozmawiania o roli kobiet w życiu codziennym w nawiązaniu do twórczości Pani Danuty, która jest poetką, malarką oraz dziennikarką. Wszyscy, którzy przybędą na spotkanie będą mieli okazję obejrzeć ponadto wystawę obrazów autorki oraz wysłuchać muzycznych standardów na saksofon w wykonaniu Tomasza Rogalskiego

Wydarzenie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Filia MBP nr 6 mieści się przy ul. Orzechowej 34. 

Danuta Koszołko:
Być kobietą…rzecz w tym, aby przyjąć to, co nam służy. Co rozpala nasz wewnętrzny płomień i sprawia, że przestajemy czymkolwiek warunkować poczucie własnej wartości, mocy, piękna, pewności siebie i szczęścia.
Kobiety- Boginie. Czy jesteśmy tego świadome? Może trzeba pozwolić zadziałać naturalnemu wzorcowi Bogini w Nas, który pochodzi ze Źródła Wszystkiego Co Jest. Niech uczy nas działać z poziomu absolutnej czystości intencji i harmonii z naturalnymi wzorcami, prawdami, prawami.
Jak być w tu i teraz obecną bez generowania iluzji, które nam szkodzą.Jak odkryć osobisty styl, dokonać życiowych zmian, by wyrażać swoją żeńską moc w pełni, by pochwycić jej transcendentalny wymiar? Żyć z naturalnymi, zdrowymi wzorcami, ale we własnym, unikatowym wydaniu. Być obecną w tu i teraz, słuchać potrzeb ciała i duszy. Celebrować radość istnienia, kobiecość, wdzięczność.
My kobiety, kiedy mądrze wędrujemy do swojego wnętrza odkrywamy światło i moc. Wiem, o czym mówię. Doświadczyłam radości istnienia i poczucia bezpieczeństwa w łączności z duszą i wszechświatem. Odkryłam w sobie cząstkę pramatki, bogini. Wiem, że posiadamy w sobie cechę kumulowania energii życia i światła. Ziemia tworzy obecnie szmaragdową, krystaliczną siatkę, która dociera do naszych serc. Otwiera je, otula.To proces. Wszyscy w nim uczestniczymy. . . Czujecie?
Tworzymy Nowy Świat, odarty z iluzji. Świat w przestrzeni serca, a nie tylko umysłu, który je zakłóca.
My kobiety jesteśmy fenomenem. Świątynią życia.
I jest to wystarczający powód, by pokochać swoją kobiecość.
Boginię w nas.
Moja duchowość wynika z doświadczeń wcieleniowych. A słuchanie intuicji jest wyzwaniem, bo samo już życie w tu i teraz jest sztuką dochodzenia do tego
KIM JESTEM.
Jestem kobietą wielowymiarową. Tworzę oczekując dowolności interpretacji. Jestem otwarta.
To zaproszenie do dyskusji.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama