Reklama

Halowe zawody sportowo – pożarnicze w Zalesiu (zaproszenie)

13 marca w Szkole Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu przy ul. Szkolnej 10 odbędzie się Otwarty Halowy Turniej Sportowo-Pożarniczy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Grand Prix Powiatu Bialskiego. Będzie to finałowy turniej sezonu zimowego 2019/2020. Wydarzenie honorowym patronatem objął starosta powiatu bialskiego oraz wójt gminy Zalesie. Początek rozgrywek o godz. 9:30.

Uprzejmie informuję, że z powodu dynamicznie rozwijającej się sytuacji epidemiologicznej koronawirusa SARS -CoV-2 oraz licznymi przypadkami występowania tego wirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu, a także zaleceniami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, uległ zmianie termin Halowego Turnieju Sportowo-Pożarniczego MDP Grand-Prix Powiatu Bialskiego zaplanowanego na dzień 13 marca 2020 roku. O terminie zawodów poinformujemy Państwa oddzielnym pismem. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.

– Z-ca Wójta Gminy Zalesie Tomasz Szewczyk-

 

W zawodach zostaną wyłonione najlepsze drużyny Powiatu Bialskiego w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych oraz dziewcząt i chłopców starszych.

 

materiał: sport / gmina Zalesie
info / plakat: Marcin Pacyna

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama