Reklama

Biała Podlaska: Studniówka 2020 – Akademickie Liceum Ogólnokształcące (film)

8 lutego w hotelu Skala na studniówce bawili się maturzyści z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej.

– Przybyliśmy dzisiaj w progi „Skali” na bal studniówkowy. Tak nakazuje szkolna tradycja. Robimy to co roku, zawsze jednak z niekłamanym i wyjątkowym wzruszeniem, wierząc, że jest to ten najważniejszy bal dla naszych maturzystów. Dzisiaj jesteśmy w gronie przyjaciół i rodziców. Bardzo się cieszę, że jest tu dziś państwa tak wielu. Dziękuję wam za trud wychowania, za to, że państwo właśnie do naszej szkoły posłali swoje dzieci. Byliśmy już dziś świadkami przepięknego poloneza, mam nadzieję, że to będzie taki dobry start do finiszu podczas dojrzałości – powiedziała podczas otwarcia balu dyrektor ALO Elżbieta Zaremba. 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=29Ifa8oL064[/embedyt]

To, że czasy się zmieniają, nie zmieniło charakteru uroczystości, którą przeżywamy. Studniówka wciąż jest tym symbolicznym aktem uznania was za dorosłych. Dojrzewanie to trudny proces, w który ogrom pracy i życiowych starań włożyli nauczyciel i rodzice. Wierzę, że winni jesteście im wdzięczność, a także jestem przekonany, iż macie ją w swoich sercach. Życzę, aby wasze przyszłe życie było wypełnione solidną owocną pracą, a także piękne mnogością wzruszających momentów, jak ten dzisiejszy. Bawcie się pięknie, bawcie się dobrze, by przez lata wspominać z każdym szczegółem, uroki tego wieczoru – powiedział do maturzystów prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.

materiał: Biała Podlaska miasto 
film / zdjęcie Małgorzata Mieńko 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama