Reklama

Biała Podlaska: „Szczęścia można się nauczyć”. Gala Ery Nowych Kobiet (galeria)

W niedzielę 2 lutego w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie rocznego Treningu Szczęścia z Erą Nowych Kobiet. Podczas rocznych zajęć, uczestniczki projektu przeszły głęboką wewnętrzną metamorfozę w myśl hasła przewodniego "szczęścia można się nauczyć". Wydarzenie honorowym patronatem objął prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. 

– Uczestniczące w treningu szczęścia kobiety miały szansę na pozytywną wewnętrzną zmianę. Część kobiet zmieniła się bardzo mocno. Ze stłamszonych, przytłoczonych życiem zmieniły się w pewne siebie kobiety. Trzy z nich, które dokonały największej zmiany wewnętrznej dostały w prezencie także przemianę zewnętrzną w postaci zmiany wizerunku i profesjonalnej sesji zdjęciowej. Było to takie ukoronowanie tego roku i myślę, że nasza Era nadal będzie tak prężnie działać i wspierać kobiety oraz uczyć ich szczęścia – tłumaczy Anna Lato, top liderka Ery Nowych Kobiet w Białej Podlaskiej.

Gościem specjalnym podsumowania była Joanny Przetakiewicz – założycielka Ery Nowych Kobiet w Polsce, która razem z  Anną Lato poprowadziła rozmowy z uczestniczkami przemian.

– Cały dzisiejszy dzień oceniam w skali od 1 do 10 na 10. Jest tu taka prawdziwa i naturalna atmosfera. Tutaj nie ma żadnego ściemniania, nie ma udawania, nie ma niczego, co byśmy nazwali takim staraniem się za wszelką cenę bycia kimś innym a nie tym kim jestem – ocenia założycielka Ery Nowy Kobiet Joanna Przetakiewicz.– Wszystkie kobiety, które dziś słyszałam i z którymi rozmawiałam, są tak bardzo naturalne i tak bardzo niesamowicie wierzące w ten projekt. Finalistki treningu szczęścia powiedziały tutaj najmądrzejsze i najlepsze wnioski dotyczące dzisiejszych najbardziej popularnych problemów współczesnych kobiet, jakimi są nietolerancja, niezrozumienie, braku wsparcia, który tak dramatycznie odejmuje nam dzisiaj szczęście i radość, wiarę w siebie. Powiedziały nam dziś, że tak niewiele przecież trzeba, żeby pomóc sobie nawzajem – dodaje gość specjalny podsumowania.

Podczas spotkania wyświetlono również filmy z przebiegu przemian uczestniczek treningu i na temat działań bialskiego zespołu Ery Nowych Kobiet. Swoim podsumowaniem podzielił się oprócz liderek i samych uczestniczek również psycholog, który współpracował z kobietami w czasie treningu. Miłą niespodzianką dla gości był występ taneczny zaprezentowany przez Szkołę Tańca „Zamek”. 

Na koniec każdy z uczestników spotkania miał możliwość prywatnej rozmowy zarówno z uczestniczkami treningu szczęścia, jak i gościem specjalnym Joanną Przetakiewicz. Była to znakomita okazja na wymianę doświadczeń i myśli oraz szansa na zrodzenie nowych pomysłów na kolejne działania Ery Nowych Kobiet. 

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama