Reklama

Biała Podlaska: Skąd wziąć pieniądze na własny biznes?

Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z przedstawicielem BGK. Zorganizowano je dla wszystkich, którzy mają pomysł na biznes, myślą o własnej działalności gospodarczej, szukają możliwości taniego finansowania w swoich biznesach.

Oto możliwości proponowane przez BGK:
Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej, Pożyczki Małe i Duże dla rozwoju MŚP Pożyczka na rozwój turystyki.

Spotkanie składało się z dwóch części:

Część I – merytoryczna
Poświęcona była pożyczkom, którymi można pokryć koszty związane z rozpoczęciem i rozwojem działalności gospodarczej. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się, na co można wziąć pożyczkę i co się dzięki niej zyskuje.

Część II – networkingowa
Druga część spotkania miała charakter warsztatowy, podczas którego ekspert BGK opowiedział, jakich wniosków i dokumentów potrzebują przedsiębiorcy, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Udział w spotkaniu był bezpłatny. Uczestnicy zyskali praktyczną wiedzę na temat sfinansowania własnej działalności gospodarczej, dzięki unijnej pożyczce – na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Z kolei dzięki pomocy eksperta BGK zapoznali się z całą potrzebną dokumentacją.

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Biała Podlaska
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama