Reklama

Nowe lampy drogowe i wydzielone oraz linie zasilające w gm. Międzyrzec Podlaski

Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej wydał postanowienia w sprawie uzgodnienia bez uwag projektów decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegających m.in. na budowie linii zasilającej w Przychodach, oświetlenia drogowego w Tuliłowie, Rogoźnicy i Rogoźnicy Kolonia.

– na budowie wewnętrznej linii zasilającej, na działkach o nr geod. 759/1, 758/3 położonych w m. Przychody, gm. Międzyrzec Podlaski (D.433.166.2019);
– linii kablowej nN oświetlenia drogowego wydzielonego, na działkach o nr geod. 809/1, 568/1 położonych w m. Tuliłów, gm. Międzyrzec Podlaski (D.433.167.2019);
– linii kablowej nN oświetlenia drogowego wydzielonego, na działkach o nr geod. 142/14, 1040, 1042 położonych w m. Rogoźnica oraz na działce nr ewid. 330 w m. Rogoźnica Kolonia, gm. Międzyrzec Podlaski (D.433.168.2019).

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcie i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Polityka spójności z zaangażowaniem obywateli

Włączenie obywateli UE w realizację projektów związanych z polityką spójności przewidują dwa programy pilotażowe uruchomione właśnie przez Komisję Europejską. Pierwszy zakłada podniesie poziomu praktycznej wiedzy osób pracujących w instytucjach zarządzających środkami Unii. Drugi pilotaż polegać będzie na wsparciu innowacyjnych pomysłów i inicjatyw promujących zaangażowanie obywateli.

Czytaj więcej »

Reklama