Reklama

Siedlce: Gala Charytatywna New Year’s Party 2020

18 stycznia o godzinie 17.00 sala "Podlasie" w Siedlcach wypełniła się ludźmi o wielkich sercach, ludźmi którzy co roku dokładają  cegiełkę budując dla dzieci oazę miłości, dobroci i radości. New Year’s Party 2020 czyli XVII Gala Charytatywna zorganizowana przez Szkołę Eurolingua, to wydarzenie które porusza, wzrusza i uczy, że aby żyć trzeba być - być dla innych - tymi słowami dyrektor szkoły Eurolingua - Renata Kulik rozpoczęła uroczystość. 

Podczas Gali dzieci zaprezentowały świąteczne i noworoczne utwory w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Nie zabrakło również wzruszeń podczas wręczania podarunków zakupionych przez patronów Honorowych oraz Mecenasów Dobrego Serca. Na koniec  spotkania New Year’s Party 2020 rozbrzmiewał utwór „List do Boga” w wykonaniu wspaniałego Piotra, ten moment sprawił że każdy utwierdził się w słowach, którymi rozpoczęta się uroczystość  „żeby żyć trzeba być, być dla innych”. 

materiał: sąsiedzi / Siedlce
tekst / grafika: Europejskie Centrum Szkolenia Językowego EUROLINGUA

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XVII edycja Gali Charytatywnej New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

W sobotę 18 stycznia 2020 już po raz XVII odbędzie się Gala Charytatywno – Noworoczna New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Gala odbędzie się w Sali widowiskowej „Podlasie” w Siedlcach (ul. Sienkiewicza 63), początek o godz. 17:00

Czytaj więcej »

XVII Gala Noworoczna Charytatywna „Dzieci Eurolingua – dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” cytat z wypowiedzi Jan Paweł II będzie hasłem przewodnim kolejnej, już XVII Gali Noworocznej Charytatywnej „Dzieci Eurolingua – dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Dziś pierwsza zapowiedź wydarzenia na które zapraszamy już 18 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach w Sali Podlasie na uroczysty Charytatywny Koncert New Year’s Party 2020.

Czytaj więcej »

Reklama