Reklama

Kryminałki: Próba oszustwa na podstawie maila z nakazem zapłaty! Uważajmy!

Kostomłoty: Włamania do garaży. Kradzież benzyny, akumulatora, lewarka i klucza do kół. // Biała Podlaska: Wykorzystane dane firmy a na ich podstawie zawarte dwie umowy telekomunikacyjne. // Biała Podlaska: Próba oszustwa za pomocą internetu. Poszkodowany otrzymał maila wzywającego do uregulowania należności a następnie nastąpiła próba dokonania płatności przy użyciu numeru karty bankowej. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez nieuczciwego sprzedawcę poprzez internet. Zapłaciła za fotelik samochodowy który do dziś nie dotarł do kupującej. // Ogrodniki: 69 letni kierowca z 2,5 promilem alkoholu w organizmie.

21.01.2020 r. KOSTOMŁOTY
Nieznany sprawca włamał się do garaży, skąd dokonał kradzieży mienia w postaci 20 l benzyny, akumulatora, lewarka samochodowego i klucza do kół. na szkodę mieszkanki gm. Kodeń.

26.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w sposób nieautoryzowany wykorzystał dane firmy i zawarł z operatorem sieci komórkowej dwie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z aparatami komórkowymi. Postępowanie prowadzi KMP W Białej Podlaskiej.

06.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca za pośrednictwem sieci Internet, usiłował doprowadzić mieszkańca Białej Podl. do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że na adres jego poczty elektronicznej przesłał wiadomość, wzywając pokrzywdzonego do uregulowania zaległej płatności za korzystanie ze sklepu, a następnie w dniu 20 stycznia 2020 r. usiłował dokonać płatności przy użyciu jego numeru karty bankowej, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak autoryzacji płatności przez pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. N/n sprawca na stronie internetowej zaoferował sprzedaż fotelika i po otrzymaniu od pokrzywdzonej przelewu na wskazane konto nie wywiązał się z warunków umowy, usunął ogłoszenie i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2020 r. OGRODNIKI,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 69-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym marki Mazda, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama