Reklama

Kryminałki: Lipny apartament w Zakopanem. Pieniądze przepadły

Rzeczyca: Kradzież telefonu komórkowego wraz z pieniędzmi znajdującymi się w etui. // Małaszewicze Małe: Oszustwo polegające na pobraniu opłaty za apartament w Zakopanem. Oferujący zerwał kontakt. // Werchliś: Audi z Sarnak z podejrzanym licznikiem kilometrów. // Terespol: 55 letni rowerzysta z zakazem jazdy jednośladami. // Horbów Kolonia: 52 letni kierowca z 2,2 promilem alkoholu w organizmie. // Bordziłówka: 57 letni kierowca z 2,4 promilem alkoholu w organizmie.

19.01.2020 r. RZECZYCA
Mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski, dokonała kradzieży telefonu komórkowego wraz z pieniędzmi znajdującymi się w etui telefonu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2020r. MAŁASZEWICZE MAŁE,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca powiatu. N/n osoba za pośrednictwem ogłoszeniowej strony internetowej oferowała apartament w Zakopanem. Po przelaniu pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazane przez sprawcę konto bankowe, zamieszczający w/w ogłoszenie zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.01.2020 r. WERCHLIŚ,
25-letni mieszkaniec gm. Sarnaki, kierował pojazdem mechanicznym m-ki Audi, w którym w trakcie kontroli drogowej stwierdzono ingerencję we wskazanie drogomierza pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.01.2020 r. TERESPOL, ul. Czerwonego Krzyża
F-sze ZPI KP zatrzymali 55-letniego mieszkańca Terespola, który kierował rowerem wbrew orzeczonemu przez Sąd zakazowi. Postepowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. HORBÓW-KOLONIA,
F-sze ZPI KP Terespol wykonując czynności na miejscu interwencji w sprawie zakłócenia porządku publicznego, ustalili że 52-letni mieszkaniec gm. Piszczac kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. BORDZIŁÓWKA,
Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował sam. osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki Twierdziły, że sprzedają pościel – okradły 82-latkę

Ponad 11 tys. zł. straciła mieszkanka Białej Podlaskiej, po tym jak odwiedziły ją dwie nieznajome. Kobiety weszły do mieszkania pod pretekstem sprzedaży pościeli. Poprosiły o kartkę i długopis, twierdząc iż chcą pozostawić wiadomość sąsiadce pokrzywdzonej. Po ich wyjściu 82-latka zauważyła kradzież gotówki. Teraz sprawczyń szukają bialscy policjanci. Apelujemy o rozwagę podczas kontaktów z nieznajomymi.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Groźby kierowane poprzez internet

Biała Podlaska: 19 letnia mieszkanka miasta poprzez komunikator internetowy groziła innej mieszkance miasta. // Woskrzenice Duże: Kradzież 45 bel słomy z pola mieszkańca gm. Zalesie. // Biała Podlaska: Kradzież kurtki z telefonem i kluczami w środku w jednym z lokali gastronomicznych. // Biała Podlaska: Włamanie na konto portalu społecznościowego i próba wyłudzenia pieniędzy poprzez kody umożliwiające płatności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: 27 ton pszenicy „kupione” bez dokonania przelewu

Dokudów Pierwszy: Oszustwo internetowe. Zapłacona transakcja kupna telefonu – zepsutego. // Międzyrzec Podlaski: „Kupione” 27 ton pszenicy. Problem w tym, że pieniądze na konto nie wpłynęły do dziś. // Biała Podlaska: Próba wyłudzenia pieniędzy po uprzednim włamaniu się na konto społecznościowe. // Biała Podlaska: 30 letni kierowca motoroweru z 2 promilami alkoholu w organizmie. // Lebiedziew: Kradzież dwóch akumulatorów. // Biała Podlaska: Białorusin oszukany podczas zakupu bransoletki poprzez internet. // Terebela: Kierowca quada nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W chwili zatrzymania „wydmuchał” 2,2 promila alkoholu. // Drelów: 34 letni kierowca z 1,2 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Skradziony rower przy Stacyjnej. // Wisznice: Kradzież roweru górskiego. // Kaliłów: 18 letni nietrzeźwy kierowca.

Czytaj więcej »

Reklama