Reklama

Kryminałki: Lipny apartament w Zakopanem. Pieniądze przepadły

Rzeczyca: Kradzież telefonu komórkowego wraz z pieniędzmi znajdującymi się w etui. // Małaszewicze Małe: Oszustwo polegające na pobraniu opłaty za apartament w Zakopanem. Oferujący zerwał kontakt. // Werchliś: Audi z Sarnak z podejrzanym licznikiem kilometrów. // Terespol: 55 letni rowerzysta z zakazem jazdy jednośladami. // Horbów Kolonia: 52 letni kierowca z 2,2 promilem alkoholu w organizmie. // Bordziłówka: 57 letni kierowca z 2,4 promilem alkoholu w organizmie.

19.01.2020 r. RZECZYCA
Mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski, dokonała kradzieży telefonu komórkowego wraz z pieniędzmi znajdującymi się w etui telefonu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2020r. MAŁASZEWICZE MAŁE,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca powiatu. N/n osoba za pośrednictwem ogłoszeniowej strony internetowej oferowała apartament w Zakopanem. Po przelaniu pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazane przez sprawcę konto bankowe, zamieszczający w/w ogłoszenie zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.01.2020 r. WERCHLIŚ,
25-letni mieszkaniec gm. Sarnaki, kierował pojazdem mechanicznym m-ki Audi, w którym w trakcie kontroli drogowej stwierdzono ingerencję we wskazanie drogomierza pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.01.2020 r. TERESPOL, ul. Czerwonego Krzyża
F-sze ZPI KP zatrzymali 55-letniego mieszkańca Terespola, który kierował rowerem wbrew orzeczonemu przez Sąd zakazowi. Postepowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. HORBÓW-KOLONIA,
F-sze ZPI KP Terespol wykonując czynności na miejscu interwencji w sprawie zakłócenia porządku publicznego, ustalili że 52-letni mieszkaniec gm. Piszczac kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. BORDZIŁÓWKA,
Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował sam. osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama