Reklama

Biała Podlaska: Ferie w Hiszpanii! Część szkolenia młodych piłkarzy Akademii Techniki Champion (galeria)

Od 15.01. do 24.01. szkółka piłkarska z Białej Podlaskiej– Akademia Techniki Champion przebywa na obozie w Hiszpanii. 17 piłkarzy klubu z roczników 2007-2010, rodzice zawodników oraz trenerzy Daniel Nogaczewski i Kamil Matczuk stacjonują w hotelu Callela Palace (60 km od Barcelony). AT Champion reprezentują: Paweł Mikołajczuk, Filip Michałowski, Michał Grochowski, Wiktor Łosicki, Dawid Wołowik, Filip Mazurek, Mateusz Kłodnicki, Michał Czyżewski, Jakub Śliwiński, Tomasz Semeniuk, Gabriel Wójcik, Patryk Hura, Maciej Kajka, Adrian Szumiło, Bartek Szumiło, Dawid Radomiński, Michał Jakubczuk.

„Korzystamy z treningów na świetnie przygotowanych boiskach w miejscowości Tordera. Byliśmy w lokalnych sklepach i na pięknej plaży „Platya de Callela”, gdzie przywitaliśmy Morze Śródziemne i odbyliśmy trening na plaży. Nasi zawodnicy rozegrali sparing z zespołem Associacio Esportiva Blanc Blava XEF Lloret (escola RCD Espanyol). Niesamowite doświadczenie! Radość z gry i bramki zawodników AT Champion na katalońskich boiskach – bezcenne.

Dziękujemy za super wsparcie rodziców piłkarzy. Ponadto zdążyliśmy zwiedzić Barcelonę! Sagrada Familia, La Rambla, wzgórze Montujic, Stadion Camp Nou, oficjalne muzeum i sklep FC Barcelony oraz mnóstwo sklepików w i wspaniali życzliwi ludzie na ulicach Barcelony sprawili, iż ten dzień był dla nas wyjątkowy. Nasi zawodnicy z pewnością bardzo długo będą wspominać to wydarzenie.

W dniu 19.01. obejrzeliśmy z trybun Camp Nou mecz ligowy: FC Barcelona – Granada. Niesamowite emocje na 100-tysięcznym stadionie! Podziwianie z bliska Messiego i spółki to do nas wspaniała nagroda. Obóz w Hiszpanii trwa, pozostało nam jeszcze kilka ważnych celów: dalsza realizacja planu treningowego, w których skupimy się na grach zadaniowych i grach na inteligencję oraz m.in. zwiedzanie wybrzeża Tossa de Mar. 24 stycznia w godzinach wieczornych planujemy być z powrotem w Białej Podlaskiej.

Akademia Techniki Champion to klub działający od września 2018 roku. To projekt całorocznego i profesjonalnego kształcenia piłkarskiego i motorycznego dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 roku życia. Treningi odbywają się na podstawie systemu szkolenia opartego na holenderskich wzorcach. Szeroka oferta Akademii sprawia, iż zawodnicy mają szansę uczestnictwa w treningach, meczach ligowych oraz turniejach i obozach piłkarskich – zarówno krajowych i zagranicznych, a najważniejszą ideą jest rozwój młodych adeptów jako dobrych ludzi i ambitnych sportowców. Stwarzamy dzieciom szansę na osiągnięcie mistrzostwa sportowego i możliwość rozwoju w przyszłości, współpracując z BOZPN, LZPN i PZPN (Bialskopodlaski, Lubelski i Polski Związek Piłkarski).

Prognozujemy, iż w niedalekiej przyszłości nasi zawodnicy będą stanowić o sile klubów lokalnych, a być może niektórzy trafią w przyszłości na większe areny piłkarskie Aktualnie w AT Champion trenuje ok. 180 dzieci (dziewczynki i chłopcy, podzielonych na 12 grup treningowych. Przy każdej grupie pracuje po dwóch trenerów, co powoduje odpowiednią intensywność i jakość prowadzonych zajęć. Klub prowadzi całoroczny nabór: próbny darmowy trening: kontakt 730-818-716 lub [email protected]

materiał: Akademia Techniki Champion
tekst zdjęcia : Kamil Matczuk Akademia Techniki Champion
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama