Reklama

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Uczennica z ZSCKR Natalia Kościuczyk otrzymała dyplom i tytuł najlepszego strzelca turnieju. Do finału Mistrzostw Polski drużyna z ZSCKR awansowała z pierwszego miejsca z 10 punktami, drugą lokatę z 8 punktami zajęła drużyna z Sandomierza, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Jabłonia. Opiekunem i trenerem drużyny z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej była Pani Renata Sikora. Szkoła jest dumna z wysokiego wyniku a zawodniczki  z niecierpliwością czekają na finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się 21.03.2020r. w Bogdańczowicach.

materiał: sport / kultura
tekst / zdjęcia: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Bal studniówkowy uczniów Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa (galeria)

Studniówka to bez wątpienia dla młodych ludzi najważniejszy bal w życiu, przed egzaminem maturalnym. Uczniowie klas czwartych w tą jedyną noc zapominają o nauce, by bawić się do rana. Tak też było podczas sobotniej nocy 11 stycznia 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa bawili się na balu studniówkowym.

Czytaj więcej »

Reklama