Reklama

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Uczennica z ZSCKR Natalia Kościuczyk otrzymała dyplom i tytuł najlepszego strzelca turnieju. Do finału Mistrzostw Polski drużyna z ZSCKR awansowała z pierwszego miejsca z 10 punktami, drugą lokatę z 8 punktami zajęła drużyna z Sandomierza, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Jabłonia. Opiekunem i trenerem drużyny z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej była Pani Renata Sikora. Szkoła jest dumna z wysokiego wyniku a zawodniczki  z niecierpliwością czekają na finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się 21.03.2020r. w Bogdańczowicach.

materiał: sport / kultura
tekst / zdjęcia: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama