Reklama

I Halowy Turniej Sportowo-Pożarniczy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (zaproszenie)

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Międzyrzecu Podlaskim oraz MDP OSP Rogoźnica zapraszają na I Halowy Turniej Sportowo-Pożarniczy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Grand Prix Powiatu Bialskiego, który odbędzie się 1 lutego o godzinie 10.00 w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy. 
ical Google outlook Gmina Międzyrzec Podlaski Polecamy Powiat
Rogoźnica, gmina Międzyrzec Podlaski, powiat bialski, województwo lubelskie, Polska Mapa

materiał: gmina Międzyrzec Podlaski / powiat bialski
info / plakat: UG w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terespol: Turniej Szachowy pod patronatem senatora Biereckiego (galeria)

19 stycznia w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu odbył się piąty Turniej Szachowy o Puchar Senatora RP Grzegorza Biereckiego. Zawody wzbudziły duże zainteresowanie, gdyż do gry przystąpiło aż 46 zawodników z Terespola, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Radzynia Podlaskiego, Konstantynowa, Mińska Mazowieckiego, a nawet z Brześcia, którego reprezentacja na czele z mistrzynią międzynarodową Tatianą Berlin liczyła 4 osoby.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Trwa Turniej z okazji 50-lecia AZS AWF (galeria)

Wczoraj wieczorem, 17 stycznia 2020, na hali sportowej przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej nastąpiło uroczyste otwarcie Turnieju z okazji 50-lecia powstania Uczelni i Klubu AZS AWF Biała Podlaska. Wprowadzenia drużyn i otwarcia dokonał rektor AWF w Białej Podlaskiej prof. Jerzy Sadowski i w-ce prezydent Maciej Buczyński. Dziś o 18:00 wielki finał z udziałem prezydenta Michała Litwiniuka. Wśród trenerów najważniejsza postać podczas turnieju to postać Leszka Siejwy – ojca sukcesu uczelnianego zespołu.

Czytaj więcej »

Reklama