Reklama

Kryminałki: Wpadł podczas kolizji z radiowozem

Za posiadanie środków odurzających odpowiadał będzie 24-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna „wpadł” podczas kolizji z radiowozem. Próbował uniknąć odpowiedzialności wyrzucając narkotyki pod auto którym podróżował. Zarzuty usłyszał również 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podejrzany m.in. o udzielenie narkotyków 24-latkowi. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na ul. Francuskiej w Białej Podlaskiej. Dyżurny bialskiej komendy został powiadomiony o kolizji z udziałem radiowozu. Policjanci, którzy dotarli na miejsce ustalili, że kierująca osobowym volvo, wykonując manewr cofania uderzyła w zaparkowany nieoznakowany radiowóz, w którym znajdował się policjant Wydziału Ruchu Drogowego. Za kierownicą volvo siedziała 23-letnia mieszkanka gm. Leśna Podlaska. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone na miejscu badanie.

Kiedy bezpośrednio po zdarzeniu funkcjonariusz podszedł do volvo wyczuł w aucie zapach marihuany. Siedzący jako pasażer 24-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska przyznał, że niedawno wraz ze swoim znajomym palili marihuanę. Zaprzeczył by posiadał jakiekolwiek narkotyki. Jednak w trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili pod samochodem zawiniątko z suszem roślinnym. 24-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności w Międzyrzecu Podlaskim, policjanci bialskiej drogówki, zatrzymali 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzewany był o udzielenie środków 24-latkowi. Przy 25-latku oraz w miejscu jego zamieszkania policjanci również ujawnili narkotyki.

Wczoraj obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. 24-latek odpowiadać będzie za posiadanie środków odurzających, natomiast jego 25-letni znajomy usłyszał zarzuty przywozu, posiadania oraz udzielania marihuany, a także kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. O dalszym ich losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia : Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama