Reklama

Gm. Biała Podlaska: Informacja dotycząca nowego systemu segregacji odpadów komunalnych

Urząd Gminy w Białej Podlaskiej informuje mieszkańców gminy Biała Podlaska o nowym systemie segregacji odpadów komunalnych. Od 1 stycznia 2020 roku obowiązywać będzie tylko selektywny system zbierania odpadów komunalnych. Wszystkie szczegółowe informacje  na poniższych planszach. >>> ulotka informacyjna <<<

materiał: gmina Biała Podlaska
info / grafiki: UG w Białej Podlaskiej
grafika: pixabay.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Ludność. Fatalny miniony rok 2019 – jest nas mniej o 1000 osób!

W ciągu 2019 roku ubyło nas około 1009 osób! Stan liczby mieszkańców zameldowanych na stałe na 31 grudnia 2019 roku w Białej Podlaskiej wynosił 55 tys 883 osób a ubyło w ciągu minionego roku 309 bialczan. W powiecie bialskim tendencja jest podobna, w ciągu 2019 roku liczba mieszkańców zmniejszyła się o około 700 osób. Na dzień 31 grudnia 2019 powiat zamieszkiwało 111 tys 336 osób.

Czytaj więcej »

13. sesja Rady Gminy Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że 21 stycznia 2020 r. (wtorek) o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej w Ciciborze Dużym na małej sali sportowej odbędzie się XIII posiedzenie Rady Gminy Biała Podlaska VIII kadencji z udziałem sołtysów z terenu gminy. Sesja z sołtysami. Podczas sesji przekazane zostaną informacje o programie Stop Suszy, omówienie zasad odbioru odpadów komunalnych, opis budżetu na 2020 rok z uwzględnieniem sołectw a na koniec noworoczny koncert zespołu Zorza.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Bezpartyjni wkraczają do gry

Bialscy Bezpartyjni Samorządowcy zaprosili dziś na spotkanie. Odbyło się ono w Białej Podlaskiej w sali konferencyjnej Hotelu Delfin. Głównym prelegentem był Marek Woch. Reprezentuje struktury wojewódzkie. Przedstawiono też osoby odpowiedzialne za budowanie struktur na terenie Powiatu Bialskiego – Ewa Koziara, gminy Biała Podlaska – Damian Lewczuk i Dariusz Krzysztofik – Bezpartyjny Samorządowiec z Lublina. Powołanie struktur Bialskich Bezpartyjnych Samorządowców to jedno, druga sprawa, że już dziś poinformowali oni o działaniach już podjętych oraz o tym czym zajmą się w najbliższym czasie. Niebawem FILM ze spotkania!

Czytaj więcej »

Reklama