Reklama

Leśna Podlaska: Mikołajki w ZSCKR

W tym roku Święty Mikołaj do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej zawitał dwukrotnie. Pierwszy raz w czwartek, 5 grudnia kiedy szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Leśnej Podlaskiej.

Najpierw maluchy wzięły udział w dekorowaniu świątecznych pierniczków przygotowanych przez uczniów kl. I PT na zajęciach praktycznych, a po ozdobieniu ciasteczek Samorząd Uczniowski przygotował przedszkolakom niespodziankę: spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami. Mikołaj wysłuchał opowieści o wymarzonych prezentach, ponadto maluchy śpiewały świąteczne piosenki i recytowały wierszyki. W zamian wszystkie dzieci dostały słodkie upominki.

Natomiast w piątek, 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedził uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników ZSCKR w Leśnej Podlaskiej. Po rozdaniu prezentów i rózg goście złożyli wszystkim życzenia i zapewnili, że zgodnie z tradycją odwiedzą szkołę za rok.materiał: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej
tekst zdjęcia : Honorata Godlewska Kierownik praktycznej nauki zawodu
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Janów Podlaski: Przekazano klucze lokatorom mieszkań socjalnych (galeria)

Niebawem film! Dziś fotorelacja i opis wydarzenia które miało miejsce w Janowie Podlaskim. W Urzędzie Gminy podpisano umowy z najemcami lokali socjalnych przy ul. Kościuszki 16. Lokatorzy otrzymali też klucze do wynajmowanego „eM”. Choć oficjalne otwarcie obiektu nastąpi w najbliższym terminie to z racji ukończenia projektu, zakończenia prac budowlanych i dokonanych odbiorach można było już dziś przekazać klucze i pozwolić piętnastu rodzinom na rozpoczęcie zagospodarowania i umeblowania swoich nowych domów!

Czytaj więcej »

Reklama