Reklama

Leśna Podlaska: Mikołajki w ZSCKR

W tym roku Święty Mikołaj do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej zawitał dwukrotnie. Pierwszy raz w czwartek, 5 grudnia kiedy szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Leśnej Podlaskiej.

Najpierw maluchy wzięły udział w dekorowaniu świątecznych pierniczków przygotowanych przez uczniów kl. I PT na zajęciach praktycznych, a po ozdobieniu ciasteczek Samorząd Uczniowski przygotował przedszkolakom niespodziankę: spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami. Mikołaj wysłuchał opowieści o wymarzonych prezentach, ponadto maluchy śpiewały świąteczne piosenki i recytowały wierszyki. W zamian wszystkie dzieci dostały słodkie upominki.

Natomiast w piątek, 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedził uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników ZSCKR w Leśnej Podlaskiej. Po rozdaniu prezentów i rózg goście złożyli wszystkim życzenia i zapewnili, że zgodnie z tradycją odwiedzą szkołę za rok.materiał: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej
tekst zdjęcia : Honorata Godlewska Kierownik praktycznej nauki zawodu
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Bal studniówkowy uczniów Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa (galeria)

Studniówka to bez wątpienia dla młodych ludzi najważniejszy bal w życiu, przed egzaminem maturalnym. Uczniowie klas czwartych w tą jedyną noc zapominają o nauce, by bawić się do rana. Tak też było podczas sobotniej nocy 11 stycznia 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa bawili się na balu studniówkowym.

Czytaj więcej »

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Reklama