Reklama

Biała Podlaska: Mikołajki w Zespole Szkół Specjalnych (galeria)

6 grudnia ,Zespół Szkół Specjalnych zaszczycili swoja obecnością wyjątkowi goście- Mikołaj ze swoim orszakiem, pełnym śnieżynek, elfów i „innych stworzeń świątecznych”. Wszyscy wyśmienicie się bawili. Pomocnicy Świętego Mikołaja z dużym zaangażowaniem, poprowadzili ciekawe zabawy i konkursy.

„6 grudnia- jak dobrze wiecie święty Mikołaj chodzi po świecie .
Dźwiga swój worek niezmordowanie. I każdy dziecko prezent dostanie.”

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się „Kącik malowania twarzy”. Zwieńczeniem imprezy były oczywiście prezenty ufundowane przez PPHU Krzysztof Łojewski. W rolę Mikołaja i jego pomocników wcielili się wolontariusze ze Studenckiego Koła Wolontariatu PSW- „Przyjaciel Serca-pomagam, bo chcę” oraz uczniowie Studium Medycznego w Białej Podlaskiej.

Opiekę nad studentami sprawowały panie: Barbara Sokołowska oraz Katarzyna Demczuk-Kępińska. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy i liczymy na kontynuację współpracy.

Organizatorami Mikołajek byli: Katarzyna Żuk, Izabela Barabasz, Katarzyna Wsuł, Jarosław Barabasz, Barbara Szostakiewicz Lasota, Marek Głuch.

 

 

materiał: Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Joanna Kuzawińska ZSS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Jezusek już się narodził! Jasełka i spotkanie opłatkowe przy Orzechowej (galeria)

18 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej wystawione zostały jasełka bożonarodzeniowe. Scenariusz przedstawienia oparty został na biblijnym opisie wydarzeń zbawczych. Ukazane zostały dzieje odkupienia człowieka począwszy od stworzenia świata, poprzez grzech pierwszych ludzi i zapowiedź narodzenia Zbawcy. W dalszej części pokazane zostało wypełnienie się Bożej obietnicy w Jezusie Chrystusie oraz radość ludzi z narodzenia Odkupiciela – w osobach pastuszków i Mędrców ze Wschodu.

Czytaj więcej »

I Mityng Pływacki im. Renaty Golanko Dzieci i Młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej (galeria)

Dnia 11.12.2019 na pływalni AWF odbył się VII Mityng Pływacki im. Renaty Golanko Dzieci i Młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej. Od 2017 roku zawody upamiętniają osobę Renaty Golanko, pracownika akademickiego, która miała ogromny wpływ na rozwój pływania w środowisku osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej »

Reklama