Reklama

Gm. Międzyrzec Podlaski: Rozstrzygnięcie „Konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową” (galeria)

Znamy laureatów „Konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową 2019 r.”. Konkurs tradycyjnie skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Międzyrzec Podlaski.

Zgodnie z regulaminem uczestników podzielono na dwie kategorie, klasy I-III i klasy IV-VIII. W każdej kategorii wybrana miała być jedna praca, która zostanie wydrukowana jako oficjalna pocztówka świąteczna promująca naszą gminę. Ponadto dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Zainteresowanie konkursem jest coraz większe – wpłynęło aż 129 prac, z tego 118 spełniło wymogi formalne (format A6, możliwość zeskanowania). Każda z prac konkursowych była bardzo piękna, pomysłowa, jedyna w swoim rodzaju. Po długich obradach komisja konkursowa złożona z pracowników Urzędu Gminy (Michał Teofilski, Bernadeta Przygodzka, Rafał Tomczak) wyłoniła laureatów:

w  kategorii klas I-III zwyciężył Kacper Kowalczyk z klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej im Karola Krysińskiego w Rudnikach:

w  kategorii klas IV-VIII zwyciężyła Maja Kwasińska z klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej im Karola Krysińskiego w Rudnikach:

Organizatorem konkursu był Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski oraz Gminny Ośrodek Kultury, a patronatem przedsięwzięcie objął Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz.

 

materiał: gmina Międzyrzec Podlaski
tekst / zdjęcia: UG w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: DiscoverEU czyli podróż po Europie

Około 20 tys. 18-latków otrzyma bilety wieloprzejazdowe w ramach czwartej i ostatniej edycji konkursu DiscoverEU, w której wzięło udział prawie 75 tys. młodych ludzi z całej Europy. Młodzi ludzie, wybrani na podstawie ustalonych kryteriów konkursowych i z uwzględnieniem limitów biletów na każdy kraj UE, będą mogli odbyć maksymalnie 30-dniową podróż między 1 kwietnia a 31 października 2020 r.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Projektowali świąteczne znaczki

Rozwijanie wyobraźni plastycznej najmłodszych to jeden z celów pracowni graficznej Bialskiego Centrum Kultury istniejącej od wiosny 2019 r. W jej pracach uczestniczy 40 pasjonatów grafiki komputerowej od 7 do 12 lat. W grudniu pracownia ogłosiła konkurs na najciekawszy projekt graficzny znaczka pocztowego o tematyce świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej »

Reklama