Reklama

„Zimowy Cyrk na Scenie” z występem w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

"Zimowy Cyrk na Scenie" to barwne widowisko mikołajkowo - świąteczne z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek - uroczych Śnieżynek. Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako ... artysta cyrkowy. 

Artyści wystąpią 14 grudnia o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury (ul. Brzeska 41) oraz 15 grudnia również o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek Występują artyści z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Gościem specjalnym widowiska będzie Lusesita Farrell, czyli Monika Oleksiak – półfinalistka tegorocznej edycji programu „Mam Talent”.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia na stronie internetowej Kupbilet.pl  oraz pod numerem telefonu 576 632 600. UWAGA! Bilety zakupione na odwołany spektakl w Białej Podlaskiej będą honorowane na widowiskach 15 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim (godz. 16:30) i Łukowie (godz. 11:30). Można również zwrócić bilety i otrzymać pełny zwrot gotówki. 

Więcej informacji o Zimowym Cyrku na Scenie na profilu >>>  https://www.facebook.com/Estradazimowa/   <<<

materiał: Biała Podlaska miasto / Międzyrzec Podlaski miasto / kultura
info / grafiki: Firma TRAMP – Agencja Artystyczna

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama