Reklama

Małaszewicze: Dzień Pluszowego Misia (galeria)

O tym, jak bardzo niezwykłe bywają pluszowe misie wiedzą nie tylko dzieci. To nie są zwykłe zabawki... Pluszowy miś to często najlepszy przyjaciel, niezawodny pocieszyciel... To prawdziwy skarb. W przedszkolu w Małaszewiczach już po raz kolejny 25 listopada hucznie świętowaliśmy wyjątkowe wydarzenie – Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tuż po śniadaniu Perełki, Bursztynki i Kryształki wraz z wychowawczyniami: p. Justyną Tarasiuk – Wojciekiewicz, p. Urszulą Kaliszuk, p. Martą Korneluk, p. Marzeną Korzeniewską oraz p. Małgorzatą Daniluk spotkały się na uroczystości, podczas której nie zabrakło wyjątkowych gości. Odwiedził nas Kubuś Puchatek i Miś z Misiowej Krainy.

W takim towarzystwie zabawa była przednia. Tańce, piosenki i „małe co nieco” sprawiły przedszkolakom wielką radość. Dodatkową atrakcją była loteria, w której zwycięzca otrzymał wielkiego misia, ufundowanego przez panią dyrektor Katarzynę Krawczyk. Dzieci w radosnych nastrojach wróciły do domu z pamiątkowymi dyplomami i medalami dla swoich pluszowych przyjaciół.

 

materiał: Przedszkole w Zespole Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach
tekst zdjęcia: Przedszkole w Zespole Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Konkurs o Srebrny Klucz Wiolinowy W Sworach (galeria)

Utalentowanych dzieci nigdy dość. 26 uczniów z pięciu gmin powiatu bialskiego zdecydowało się uczestniczyć 7 grudnia w 7. edycji konkursu wokalnego o „Srebrny klucz wiolinowy”, imprezy konsekwentnie organizowanej przez bialski GOK. Daje ona młodym na sprawdzenie oczekiwań z możliwościami.

Czytaj więcej »

Reklama