Reklama

Art Ovo Band! Nowy zespół muzyczny – trwa nabór (zaproszenie)

Centrum Praktyk Artystycznych arto Centrum Praktyk Artystycznych Ogłasza nabór do: Zespołu Muzycznego (dzieci, młodzież, dorośli) Chcesz zacząć przygodę z muzyką? Marzysz by koncertować i wygrywać konkursy Chcesz rozwijać i wykorzystać swoje umiejętności muzyczne i wokalne? Zapraszamy do ART OVO BAND? O tym, czy to będzie big band, chór, orkiestra podwórkowa czy też trio jazzowe zadecydują sami muzycy.

Zapraszamy instrumenty dęte, klawiszowe, smyczkowe i inne strunowe, perkusyjne, wokalistów, chorzystów, ale także teoretyków muzyki. Zespół poprowadzi doświadczony muzyk, kompozytor i instruktor – Michał Zielinski Zgłoszenia i informacje tel. 503 739 444 e-mail: [email protected] miejsce: Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych, ul. Kościuszki 4, Międzyrzec Podlaski


materiał: Centrum Praktyk Artystycznych
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Radio Biper rozmawia z Dudkiem! (galeria)

Z Ireneuszem Dudkiem, bluesmanem, rockmanem, producentem, organizatorem największego na Śląsku festiwalu Rawa Blues ale także skrzypkiem i harmonijkarzem ustnym – na co dzień Dudek gra z Dudek Blues Band, orkiestrą kameralną i Shakin’ Dudi – a artystą rozmawia Istvan Grabowski.

Czytaj więcej »

Praca: Trwa nabór do służby w Nadbużańskim Oddziale SG

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, w trybie ciągłym prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. W przyszłym roku planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy.  Dokumenty od kandydatów do służby w SG, przyjmowane są już nie tylko w siedzibie oddziału w Chełmie ale również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu.

Czytaj więcej »

Reklama