Reklama

Powiat: Ruszyły zgłoszenia kandydatur do wyróżnień Dobre, bo Bialskie edycja 2019

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej informuje, że dnia 10 stycznia 2020 r. odbędzie się 20. gala wręczenia wyróżnień Starosty Bialskiego „DOBRE, BO BIALSKIE” za 2019 rok. Wnioski do zgłaszania kandydatur to tegorocznych wyróżnień można składać do 10 grudnia 2019 roku. 

Wyróżnienia  przyznawane  są przedsiębiorstwom, instytucjom  państwowym  i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które całokształtem działalności w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego lub społecznego rozwoju powiatu lub jego promocji, stwarzając wzorce dla innych firm, skutecznie konkurując na rynku  osiągają coraz lepsze wyniki,  prowadzą działalność społeczną lub charytatywną, wspierają środowiska lokalne lub przyczyniają się do popularyzowania osiągnięć powiatu bialskiego i zachowania zasobów dziedzictwa kulturowego.

Regulamin przyznawania wyróżnień „Dobre, bo Bialskie” oraz wniosek, na którym należy zgłaszać kandydatury, znajdują się na stronie internetowej: www.powiatbialski.eu/starostwo  w zakładce wzory dokumentów.

Wnioski przyjmowane są w kancelarii ogólnej (pokój 316) Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 do dnia 10 grudnia 2019 r.

materiał: powiat bialski
tekst: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama