Reklama

Charytatywna Kolacja w Dworze Droblin (zaproszenie)

Już po raz drugi w dniach 22-24 listopada znani i lubiani pojawią się w Dworze Droblin. W tych dniach w Droblinie Fundacja "Razem mierzymy wyżej" we współpracy z Kompleksem Dwór Droblin organizuje charytatywny event by wesprzeć bialską fundację "For Life"
Gmina Leśna Podlaska Polecamy
Mapa

Fundacja ta powstała w 2014 roku w Białej Podlaskiej a jej głównym celem jest niesienie pomocy dzieciom, które przeszły przeszczep wątroby. Jak zapewnia Paweł Skerczyński „atrakcji nie zabranie zarówno dla naszych przyjezdnych Gości jak i dla lokalnej społeczności”.

Wszystko zacznie się w piątek 22 listopada od godziny 21:00 w restauracji Dworu Droblin

Będziemy mogli podziwiać występ Anety Skarżyński. To znana śpiewaczka operowa, która jako jedyna w całej Europie wykonuje „Opera-paitnig-performane Od baroku do Popu”. Autorka projektu maluje na oczach publiczności obraz i jednocześnie śpiewa znane hity muzyczne. Aneta podczas swojego 40 minutowego występu przeprowadzi nas przez muzyczny świat od baroku poprzez klasycyzm, romantyzm, neoromantyzm aż po XX wiek .

Po części operowej na scenę wkroczy Maciej Jadowski ze swoim autorskim monodramem „Z kajetu kelnera” – przy tym występie będzie można się naprawdę rozluźnić i zapomnieć o trudach całego tygodnia. „Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które będą chciały spotkać się ze sztuką w ciekawym wydaniu. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny dla Gości by nabrali ochoty na jeszcze więcej wrażeń” – zachęca pan Paweł.

W sobotę od godziny 11 w Dworskiej Kuchni do kulinarnego pojedynku staną znani nam z ekranów:
Anna Lucińska,
Robert Moskwa,
Artur Chamski,
Witold Casetti,
Antek Smykiewcz,
Charlotta Zielińska,
Natasza Leśniak,
Maciej Jadowski
Daria Marcinkowska.

„Kucharze” będą mieli 4 godziny na przygotowanie 3 dań: przystawki, dania głównego oraz deseru a ich zmagania oceniać będzie srogie jury: Anuello Serra prezes Zrzeszenia Kucharzy Włoskich, Paulina Drażba prezenterka telewizyjna, Mariusz Kamiński znany warszawski restaurator, Marek Artyszuk szef kuchni Dworu Droblin oraz Paweł Skerczyński właściciel Kompleksu Dwór Droblin.

Wstęp na tą część eventu również jest bezpłatny, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy będą mogli do nas dołączyć i podziwiać zmagania naszych artystów” – zachęca Pani Wioletta Pietrzak, prezes fundacji Razem mierzymy wyżej.

„Zależy mi na tym by w przystępny sposób zwrócić uwagę społeczeństwa na ważny choć trudny temat jakim w Polsce są przeszczepy, stąd pomysł na takie wydarzenie i mam nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie – mówi Prezes Fundacji.

Wieczorem o godz. 19:00 serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy będą mieli ochotę zjeść z nami uroczystą kolację. Zysk ze sprzedaży biletów na kolację zasili konto fundacji For Life (koszt biletu to 140 zł/osoba). Przy dźwiękach skrzypiec Oliwi Spychel Marek Artyszuk oraz dwóch włoskich kucharzy Anuelo Serra oraz Simone Loi zabiorą nas w polsko-włoską podróż kulinarną by pobudzić nasze kubki smakowe i rozbudzić apetyt na więcej.

Po kolacji czekają ponownie koncerty, a przed koncertami będziemy mogli podziwiać występy artystyczne dziewczynek ze Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska.

Goście będą mogli też posłuchać występu Artura Chamskiego, aktora występującego w licznych serialach, musicalach teatru Buffo a także zwycięzcy 4 edycji „Jak oni śpiewają”, po Arturze popis swoich wokalnych umiejętności da nam Daria Marx uczestniczka obecnej edycji „The voice of Poland”. Po dwóch koncertach będziemy mogli posłuchać również krótkich występów Anety Skarżyński, Antka Smykiewicza oraz Macieja Jadowskiego.

Po wokalnej uczcie zaprosimy Państwa do licytacji na rzecz fundacji For Life, która zbiera środki przede wszystkim na to by zapewnić dzieciom w Centrum Zdrowia Dziecka prawdziwą wigilijną kolację oraz odwiedziny św. Mikołaja. Na licytacji mamy dla Was ciekawe fanty m.in. koszulkę od Roberta Lewandowskiego czy rękawice od Agnieszki Rylik. Na koniec na scenę wkroczy dj piotr djsensual-mente, który porwie nas do tańca w gorących, latynoskich rytmach.

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Bialski oraz Wójt Gminy Leśna Podlaska.

Bilety na charytatywną kolację można nabyć pisząc pod adres: [email protected] lub dzwoniąc po numer 507-711-852. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy by podarować uśmiech podopiecznym fundacji For Life!

 

 

materiał: Gmina Leśna Podlaska.
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Międzyrzec Podlaski: Wieczerza Wigilijna ludzi dobrej woli (galeria)

Dnia 18 grudnia 2019 r. Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” zorganizowała Wieczerzę Wigilijną dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej z miasta oraz gminy Międzyrzec Podlaski. Wieczerza Wigilijna odbyła się w świetlicy przy Zespole Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich, przy ulicy Warszawskiej 30 w Międzyrzecu Podlaskim. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 16:00.

Czytaj więcej »

Spotkamy się w Caritas na Wigilii (zaproszenie)

W trzech miastach – Parczewie, Białej Podlaskiej i Siedlcach – Caritas Diecezji Siedleckiej zorganizuje Wigilię dla osób i rodzin najbardziej potrzebujących rodzinnego ciepła, doświadczenia smaku potraw ze świątecznego stołu, ale przede wszystkim radości z okazji Narodzenia Dzieciątka Jezus w ubogim żłóbku.

Czytaj więcej »

Cicbór Duży: Policjanci wzięli udział w „Meczu słodkich serc” (galeria)

Bialscy policjanci po raz kolejny wzięli udział w „Meczu słodkich serc”, na którym zbierano słodycze dla dzieci z bialskiej gminy. Impreza organizowana już od wielu lat przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym. Wpisuje się ona w Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W tym roku funkcjonariusze stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Najważniejsza jednak była ofiarność uczestników oraz dobra zabawa.

Czytaj więcej »

Reklama