Reklama

Biała Podlaska: Powiatowy Finał Konkursu “Moda na odblaski”

Wczoraj w Sali Konferencyjnej na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej odbył się powiatowy Finał konkursu „Moda na odblaski”. W zmaganiach uczestniczyło 11 drużyn w dwóch grupach wiekowych. Najlepsze drużyny, zwyciężając w swojej kategorii wiekowej reprezentować będą powiat bialski na finale wojewódzkim, który odbędzie się 6 grudnia w Lublinie.

Wczoraj w Sali Konferencyjnej na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej odbył się finał powiatowy konkursu „Moda na odblaski”, którego celem jest m.in.: zachęcenie dzieci szkół podstawowych oraz ich nauczycieli do zaznajomienia się z obowiązującymi przepisami oraz promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym małoletnich. Zadanie w konkursie polegało na przygotowaniu 3 minutowego pokazu mody odblaskowej oraz zaprezentowanie go do dowolnie dobranego utworu muzycznego. Zgodnie z regulaminem młodsi uczniowie zaprezentować mieli stroje w stylu wizytowym bądź sportowym, natomiast druga grupa wiekowa prezentowała modę młodzieżową bądź karnawałową.

Profesjonalna oprawa świetlna, która przygotowana została na występy uczniów pomogła w stworzeniu wyjątkowej atmosfery występów. W zmaganiach uczestniczyło łącznie 11 drużyn w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza to klasy I-III oraz druga to klasy IV-VIII. Wszystkie uczestniczące w finale drużyny zaprezentowały wysoki poziom, kreatywność oraz ogromne zaangażowanie. Jury miało nie lada problem by wybrać tych, którzy staną na podium.

Wśród dzieci młodszych klas I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Huszczy, II szkoła Podstawowa w Leśnej Podlaskiej, natomiast na III miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Kodniu. Wśród starszych uczniów I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kodniu, II Szkoła Podstawowa w Hrudzie, III lokatę zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wólce Dobryńskiej. Zwycięskie drużyny uhonorowane zostały pucharami i medalami. Każdy uczestnik dodatkowo otrzymał elementy odblaskowe. Czekała też na nie słodka przekąska.

Drużyny, które zwyciężyły reprezentować będą powiat bialski na finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 6 grudnia w Lublinie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Organizatorzy dziękują sponsorom konkursu

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: “Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Reklama