Reklama

Leśna Podlaska: Turniejem siatkówki uczcili 101 rocznicę Niepodległości (film)

- Otwieram szósty niepodległościowy turniej siatkówki o puchar wójta gminy! - to słowa wójta Pawła Kazimierskiego, wójta Leśnej Podlaskiej.

film: Turniejem siatkówki uczcili 101 rocznicę Niepodległości w Leśnej Podlaskiej

Słowami zamieszczonymi w lidzie materiału, w dniu 10 listopada, w przeddzień oficjalnego świętowania Dnia Niepodległości 11 listopada na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Leśnej Podlaskiej wójt Leśnej Podlaskiej uroczyście otworzył Turniej siatkówki o Puchar Wójta.

Stanęły naprzeciwko siebie drużyny aby w zmaganiach sportowych uczcić odzyskanie niepodległości i ludzi którzy ponad 100 lat temu swoim trudem i działaniami umożliwili nam, obecnie żyjącym korzystanie z wolności i bycia Polakami!

Był hymn, była siatkówka! Halas sportowa w Leśnej Podlaskiej wybrzmiała patriotycznie, niepodległościowo i sportowo. Wiek temu nasi przodkowie oddawali krew, pot i łzy w imię wolności Ojczyzny. Dziś doceńmy to, że możemy być wolni, dumni i jedyne co się od nas może czasami wymagać to właśnie potu…. potu wylanego podczas widowiskowych i pełnych zaangażowania i walki o wygraną meczach na przykład siatkówki.

materiał: Radio Biper Leśna Podlaska
film: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: “Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Druga edycja turnieju Champion Cup w hali sportowej PSW (galeria)

24.11.2019 r. w hali sportowej PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbył się drugi w tej edycji turniej Champion Cup organizowany przez Akademię Techniki Champion Biała Podlaska pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W turnieju wzięło udział 8 drużyn z roczników 2012/13: dwie drużyny AT Champion Biała Podlaska, Top 54 Biała Podlaska, Red Sielczyk, FA Lobos, Victoria Parczew, Amplus Łuków oraz UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski.

Czytaj więcej »

Reklama