Reklama

Leśna Podlaska: Turniejem siatkówki uczcili 101 rocznicę Niepodległości (film)

- Otwieram szósty niepodległościowy turniej siatkówki o puchar wójta gminy! - to słowa wójta Pawła Kazimierskiego, wójta Leśnej Podlaskiej.

film: Turniejem siatkówki uczcili 101 rocznicę Niepodległości w Leśnej Podlaskiej

Słowami zamieszczonymi w lidzie materiału, w dniu 10 listopada, w przeddzień oficjalnego świętowania Dnia Niepodległości 11 listopada na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Leśnej Podlaskiej wójt Leśnej Podlaskiej uroczyście otworzył Turniej siatkówki o Puchar Wójta.

Stanęły naprzeciwko siebie drużyny aby w zmaganiach sportowych uczcić odzyskanie niepodległości i ludzi którzy ponad 100 lat temu swoim trudem i działaniami umożliwili nam, obecnie żyjącym korzystanie z wolności i bycia Polakami!

Był hymn, była siatkówka! Halas sportowa w Leśnej Podlaskiej wybrzmiała patriotycznie, niepodległościowo i sportowo. Wiek temu nasi przodkowie oddawali krew, pot i łzy w imię wolności Ojczyzny. Dziś doceńmy to, że możemy być wolni, dumni i jedyne co się od nas może czasami wymagać to właśnie potu…. potu wylanego podczas widowiskowych i pełnych zaangażowania i walki o wygraną meczach na przykład siatkówki.

materiał: Radio Biper Leśna Podlaska
film: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama