Reklama

Biała Podlaska: Uwaga! Utrudnienia w ruchu w okolicach ul. Cmentarnej

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że 12 listopada 2019 r. rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 2 z Aleją Solidarności w Białej Podlaskiej. W związku z tym ulica Cmentarna zostanie wyłączona z ruchu w miejscu robót i  wprowadzone zostanie tam ograniczenie prędkości. Dojazd do cmentarza będzie odbywał się ulicą Ekologiczną. 

materiał: Biała Podlaska miasto / ważne
info / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Remont Muzeum Południowego Podlasia (galeria)

Ta wiadomość zadowoli miłośników historii i eksponatów gromadzonych przez lata przez Muzeum Południowego Podlasia. Jesienią br. dobiegł końca trwający ponad rok remont generalny bialskiej placówki, dodajmy pierwszy taki od 35 lat. Muzeum zyskało na nim dużo, a efekty będą mogli docenić zwiedzający wiosną przyszłego roku. Aktualnie w odnowionych pomieszczeniach trwa aranżacja wnętrz i montaż gablot oraz witryn.

Czytaj więcej »

XI Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 20 grudnia (piątek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się XI sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni pochylą się m.in. nad uchwałą dotyczącą określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, uchwałą w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielania pomocy w formie nagród i stypendium uzdolnionym dzieciom i młodzieży oraz uchwałą budżetową na rok 2020. Pełny porządek obrad poniżej. 

Czytaj więcej »

Reklama