Reklama

Pożegnanie “Limka” na bialskim lotnisku (zapowiedź)

W drugiej połowie listopada (wkrótce podamy dokładną datę i godzinę) na bialskim lotnisku odbędzie się pożegnanie ostatniego stacjonującego tu sprawnego samolotu SBLim-2 o numerze bocznym 006. Symbolicznie zakończy się definitywnie lotnicza historia naszego miasta. Zaplanowany jest pokaz samolotu oraz pożegnalny oblot "Limka", którego pilotował będzie"mjr pil. Sławomir Hetman. Bialskie środowisko lotnicze już dziś zaprasza mieszkańców miasta do uczestnictwa w wydarzeniu. 

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info / zdjęcie: Franciszek Ostrowski

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Miasto przekazało grunt pod budowę jednostki wojskowej na terenie dawnego lotniska

W środę 30 października na sesji rady miasta jedną z podjętych uchwał była ta dotycząca wyrażenia zgody na przekazanie darowizny gruntu na terenie lotniska dla powstającej jednostki 18 Dywizji Zmechanizowanej. W sesji uczestniczył dowódca jednostki gen. Jarosław Gromadziński, który odpowiadał na pytania i wątpliwości radnych w sprawie tej inwestycji. 

Czytaj więcej »

Święto Lotnictwa w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Uroczystości organizowane są we współpracy z Bialskopodlaskim Oddziałem Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego i Sekcją Lotnicza SIMP, odbędą się na placu sąsiadującym z Kościołem Parafii Ordynariatu Polowego pw. św. Kazimierza Królewicza przy ul. Dokudowskiej 17 – 22 września 2019 r. o godz. 11.00.

Czytaj więcej »

Reklama