Reklama

Kryminałki: Pijana wiozła samochodem swoje dziecko

Niemal 2 promile alkoholu miała w organizmie 46-latka, która w takim stanie przewoziła samochodem swoje 10-letnie dziecko. W miejscowości Stary Bubel pijana matka została zatrzymana do kontroli drogowej. Policjantom tłumaczyła, że była z dzieckiem na cmentarzu. Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnej 46-latki zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w dzień Wszystkich Świętych w miejscowości Stary Bubel. Po godz. 11:00 policjanci z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierowcy auta. Za kierownicą opla siedziała 46-letnia mieszkanka gm. Janów Podlaski. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli od kobiety alkohol. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło ich przypuszczenia. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w organizmie 46-latki. Dodatkowo kobieta w takim stanie przewoziła swoje dziecko. W rozmowie z funkcjonariuszami tłumaczyła, że wraca właśnie z cmentarza.

Mundurowi udaremnili jej dalszą jazdę, natomiast dziecko trafiło pod opiekę rodziny. Teraz nieodpowiedzialna 46-latka za swe czyny odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Janów Podlaski: Nietrzeźwy uciekał przed policjantami

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz nie zatrzymanie się do kontroli odpowie 50-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego. Sprawca próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając pojazd oraz podając nieprawdziwe dane osobowe. W chwili zatrzymania w organizmie miał niemal 1,5 promila alkoholu. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Wypadek na ulicy Berezowskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Włamanie i kradzież narzędzi i sprzętu ze sklepu metalowego. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z remontowanego budynku przy Łomaskiej. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie etui z zawartością dokumentów. // Międzyrzec Podlaski: 29 latek zatrzymany jako podejrzany o kradzież piły spalinowej z placu budowy. // Biała Podlaska: Złamane hasło i login. Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta. Naruszenie prywatności. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie telefonu komórkowego wraz z etui. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek na ulicy Berezowskiej. Kierowca najechał na jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. // Drelów: 2,5 promila alkoholu w organizmie 39 letniego kierowcy uczestnika zdarzenia drogowego.

Czytaj więcej »

Reklama