Reklama

Kryminałki: Areszt dla 61-latka

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 61-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju na swoim ojcu. Sprawca żądał pieniędzy od starszego mężczyzny, a gdy ten odmówił, grożąc mu siłą odebrał posiadaną gotówkę. O dalszym losie 61-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie gm. Biała Podlaska. Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o rozboju na starszym mężczyźnie. Policjanci natychmiast skierowani zostali pod wskazany adres.

Na miejscu ustalili, że 61-latek zażądał gotówki od swojego ojca. Gdy ten odmówił sprawca groził mu pozbawieniem życia oraz używając siły ukradł pieniądze, które starszy z mężczyzn miał przy sobie. Łupem sprawcy padło 600 zł.

61-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. W chwili zdarzenia mężczyzna był pijany. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy- tymczasowy areszt. Za popełnione czyny grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama