Reklama

Moc wydarzeń na Święto Niepodległości w Terespolu (zaproszenie)

Burmistrz miasta Terespol, Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu oraz Koło Miłośników Fortyfikacji i Historii w Terespolu serdecznie zapraszają na obchody 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości. W programie obchodów znalazła się bogata oferta wydarzeń towarzyszących. Wśród nich m.in. I Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego, Otwarty Turniej Szachowy, Gra Terenowa "Znajdź Skarb Niepodległości", debata "Patriotyzm Dziś", potańcówka, I Bieg Niepodległości oraz otwarcie wystawy "Droga do wolności". Szczegóły na poniższych plakatach. 
Terespol
Terespol Mapa

 

materiał: Terespol miasto
info / plakaty: MOK w Terespolu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Odbierz flagę w Urzędzie Miasta

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk zachęca mieszkańców do akcentowania barw narodowych na Święto Niepodległości 11 listopada poprzez wywieszenie flag. Flagę można odebrać (bezpłatnie) w godzinach 7.30 – 17.00 w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (przy ul. Piłsudskiego 3) 7 i 8 listopada 2019 r. Będą one wydawane do wyczerpania zapasu.

Czytaj więcej »

Święto Niepodległości w gminie Piszczac (zaproszenie)

Wójt gminy Piszczac zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystości rozpocznie msza św. za Ojczyznę w kościele parafialnym w Piszczacu o godz. 9:00. Po mszy wszyscy udadzą się pod pomnik na skwerku gdzie zostaną złożone kwiaty.

Czytaj więcej »

Reklama