Reklama

Reklama

Biała Podlaska: IV Nocny Bieg – około 1000 osób bawiło się na lotnisku!! (galeria)

IV Nocny Bieg Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia zorganizowano wczoraj, 26 października, w godzinach wieczornych i nocnych na bialskim lotnisku. Przy dobrej pogodzie z zaproszenia skorzystać postanowiło ponad 600 biegaczy z rodzinami i przyjaciółmi. Ze sportowego - rekreacyjnego wydarzenia przemieniło się ono we wspaniały nocny happening pamięci, rywalizacji, dobrej zabawy i wspaniałej atmosfery. Niebawem FILM z wydarzenia!

Posłuchaj ważnego spotu:

Celem zawodów była popularyzacja biegania jako zdrowej i prostej formy sportu i wypoczynku, upowszechnianie prozdrowotnych wzorców zachowań, upamiętnienie Bohaterskich Lotników Podlasia oraz promocja wizerunku miasta Biała Podlaska.

Organizatorami IV Nocnego Biegu był Klub Biegacza Biała Biega z Darkiem Trębickim oraz Time2Go ze Sławkiem Bańburą na czele.

W sobotę w Białej Podlaskiej na lotnisku rozegrane zostały dwa biegi: Bieg na 5km i Bieg na 10km oraz Zawody Nordic Walking na 5 km.

Nie zabrakło fajerwerków, setek lamek czołowych, fantastycznych kolorowych przebrań zawodników, światełek zdobiących stroje, halloweenowych dekoracji, sceny użyczonej przez Bialskie Centrum Kultury, twardej, męskiej muzyki, grochówki z Zakładu Karnego, zabezpieczenia trasy przez straż pożarną i żołnierzy Bialskiego Lekkiego Batalionu Piechoty oraz brawurowego prowadzenia wydarzenia przez organizatorów.

W sportowym wydarzeniu udział wziął prezydent Michał Litwiniuk wraz z małżonką. Rozmowa z prezydentem i organizatorami już w zapowiedzianym wyżej filmie. Zapraszamy!!

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama