Reklama

Caritas zaprasza do konkursów (zaproszenie)

Caritas Diecezji Siedleckiej ogłasza dwa konkursy patriotyczne „PATRIOTA 2019”: fotograficzny i pieśni patriotycznej dla szkół. Do wygrania są cenne nagrody!

Organizatorem Projektu jest Caritas Diecezji Siedleckiej, a konkurs współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Siedlce w ramach realizacji zadania publicznego pt. „PATRIOTA”. Dzięki udziałowi w konkursie w uczestnikach obudzi się poczucie tożsamości patriotycznej, ponadto młodzi artyści zostaną docenieni za swój talent, nauczą się wyrażać siebie poprzez sztukę – śpiew i fotografię.

Konkurs Pieśni Patriotycznej dla Szkół „PATRIOTA 2019” Konkurs adresowany jest do szkół i przedszkoli z terenu diecezji siedleckiej.

Składa się on z dwóch etapów: szkolnego i diecezjalnego. Etap szkoły zostaje przeprowadzony we własnym zakresie na terenie szkoły, po czym szkoła typuje jedną drużynę jako swoich reprezentantów do etapu diecezjalnego. Zgłoszenia przyjmowane są w następujących kategoriach wiekowych: Przedszkole i klasy 1-3 Szkoły Podstawowej; Szkoła Podstawowa klasy IV-VIII; Szkoła średnia.

Aby wziąć udział w konkursie szkoła zgłasza do Organizatora pełną listę uczestników biorących udział w etapie diecezjalnym (załącznik nr 1) do dnia 6 listopada 2019 r. do godziny 16:00 na adres e-mail: [email protected] lub na adres: Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Budowlana 1, 08-110 Siedlce z dopiskiem PATRIOTA – decyduje data dostarczenia zgłoszenia.

W etapie diecezjalnym każda szkoła będzie mogła zaprezentować tylko jedną pieśń lub piosenkę patriotyczną z zastrzeżeniem, że wykonywany utwór, jaki zgłaszają szkoły, nie może się powtarzać (o wykonywanym utworze decyduje kolejność zgłoszeń). Etap diecezjalny i finał konkursu odbędzie się 13 listopada 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach Scena Teatralna Miasta Siedlce (ul. Bpa Ignacego Świrskiego 51. 08 – 110 Siedlce).

Do wygrania są nagrody w postaci bonów (mogą być wykorzystane przez szkołę tylko na zakup i wyposażenie klasopracowni, wg zapotrzebowania danej placówki) o wartości: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 500 zł.

Konkurs Fotograficzny „PATRIOTA 2019” Konkurs jest szczególnie adresowany do mieszkańców Miasta Siedlce, ale mogą w nim brać udział też inni mieszkańcy całej diecezji siedleckiej.

Polega on na wykonaniu fotografii ukazującej miłość do Ojczyzny – interpretacja głównego założenia jest oczywiście dowolna i zależy od kreatywności fotografa. Na konkurs można przekazać tylko jedną fotografię i musi być ona wykonana przez osobę zgłaszającą się do konkursu. Zdjęcie należy przesłać w wersji elektronicznej do 7 listopada 2019 r. do godz. 16:00 na adres e-mail: [email protected] podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu. Konkurs fotograficzny zostanie rozstrzygnięty 13 listopada 2019 r.

Do wygrania są nagrody w postaci bonów (z przeznaczeniem na sprzęt elektroniczny, RTV, AGD, komputerowy) o wartości: I miejsce – 1000zł, II miejsce – 400zł, III miejsce – 100zł. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Regulaminy konkursów (i załącznik nr 1) dostępne są na stronie.

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama