Reklama

Biała Podlaska: Noc Bibliotek – psychologiczne warsztaty dla dorosłych (galeria)

5.10.2019 r. w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbywającej się pod hasłem: " Znajdzmy wspólny język", Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej przygotowała bogatą ofertę wieczornych wydarzeń dla swoich Czytelników.

W Informatorium Biblioteki Głównej odbyły się warsztaty psychologiczne dla Czytelników dorosłych, które poprowadziła dr Violetta Wróblewska– psycholog, terapeuta, psychocoach, trener rozwoju osobistego i autorka książek. Warsztaty połączone z promocją książki: “Życie i zdrowie masz tylko jedno” spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i na długo zostaną w pamięci uczestników.

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
tekst : Joanna Parafiniuk
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

  1. Jeszcze raz chciałam podziękować, tak z całego serca, wszystkim Osobom, które przyczyniły się do zorganizowania warsztatów “Spokój duszy i ciała” towarzyszących Nocy Bibliotek, szczególnie Pani Joasi oraz każdemu z Uczestników za przybycie i uwagę. Dziękuję pięknie Osobom, które zakupiły książkę “Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Życzę Wam, moi drodzy, miłej lektury.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Kiermasz Bożonarodzeniowy (galeria)

Okres przedświąteczny twórczo i pomysłowo wykorzystano w Łomazach. Na kilka dni przed świętami Wójt gminy Łomazy zaprosił na I Kiermasz Bożonarodzeniowy, który miał miejsce w dniu 8 grudnia (niedziela) w Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach. Wśród dźwięków kolęd, w serdecznej atmosferze, można już było poczuć magię zbliżających się najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej »

Reklama