Reklama

Koncert im. Świętego Stanisława Kostki (zaproszenie)

Święty Stanisław Kostka! Koncert Scholi Świętego Mikołaja w kościele Świętego Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim. Zapraszamy już dziś, 17 września o godzinie 18.30!
Międzyrzec Podlaski Polecamy
Mapa

poniżej plakat

materiał: Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XIII Przegląd Zespołów Rockowych „ROCK w MOK” (zaproszenie)

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza serdecznie na XIII edycję Przeglądu Zespołów Rockowych “ROCKwMOK”, który odbędzie się 28 marca (sobota) o godz. 16:00 w sali widowiskowej MOK (ul. Warszawska 37). Wstęp – 5 zł. Celem konkursu jest prezentacja i promocja zespołów instrumentalno-wokalnych.

Czytaj więcej »

Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu na Walentynki w BCK (zaproszenie)

Prezydent Białej Podlaskiej, Bialskie Centrum Kultury oraz ORFEO Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego serdecznie zapraszają na koncert Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu od „Zemsty nietoperza” do „Upiora w operze”, który odbędzie się 14 lutego (piątek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej BCK (ul. Brzeska 41). Bezpłatne wejściówki do odbioru 5 lutego w siedzibie BCK (ul. Warszawska 11). 

Czytaj więcej »

Kultura: Fantastyczny koncert Michała Bajora w Białej Podlaskiej

Michał Bajor debiutował pół wieku temu na scenie festiwalu piosenki polskiej w Opolu. Miał wtedy zaledwie 13 lat. Potem ukończył szkołę teatralną i zgrabnie łączył film z estradą. Zagrał w 18 filmach i wielu sztukach teatralnych. Sympatię publiczności zapewniły mi piosenki o mądrych, poetyckich tekstach. To one w połączeniu z nastrojową muzyką i kapitalną zgoła interpretacją sprawiają, że koncerty Bajora nazywane są poruszającym serca teatrem jednego aktora. Pierwszą płytę „Live” wydał w 1987 roku. Dziś ma ich na koncie 24, w tym 4 pokryte złotem i 4 platyną. 1 lutego w sali widowiskowej przy ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej, artysta zaprezentował nowy program oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukazało się w sprzedaży.

Czytaj więcej »

Reklama