Reklama

“Na Wspólnej” z Moniką Mielnicką!

- Wcielę się w postać Poli Kamińskiej, nowej uczennicy. - informuje nas Monika Mielnicka, młoda, utalentowana aktorka rodem z Cicibora Dużego w gm. Biała Podlaska. Już tej jesieni zobaczymy ją w nowej roli telenoweli "Na Wspólne"! Zapraszamy przed telewizory!

Jest to bardzo trudna i wymagająca rola. Mam do zagrania cały wachlarz emocji od smutku, rozpaczy i bezradności, aż do radości i spełnienia. – mówi nam Mielnicka, i dodaje: – Na ten moment mogę powiedzieć, że nie będzie to rola na jeden odcinek. Cieszę się, że otrzymałam szanse pokazania się w kolejnej produkcji telewizyjnej, która znana jest mi od najmłodszych lat.

Premierowy odcinek z udziałem Moniki Mielnickiej planowany jest na koniec września – początek października.

Nie wiem jak wypadłam, ale mam nadzieję, że będzie to kolejny sprawdzian moich umiejętności. Lubię uczyć się na błędach. W ostatnim czasie bardzo często przebywam na planie filmowym, co korzystnie wpływa na moją pamięć do tekstu. Czuję się coraz swobodniej i pewniej, a to jest najważniejsze, by czerpać radość, z tego co się robi. – mówi nam Monika. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery aktorskiej i zachęcamy bialczan i mieszkańców powiatu bialskiego do kibicowania Monice i obserwowania jej kariery!

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Monika Mielnicka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tajemnica Ojca Pio!: Premiera w Kinie Merkury (zaproszenie)

O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne? Tajemnica Ojca Pio to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła.

Czytaj więcej »

Reklama