Reklama

„Na Wspólnej” z Moniką Mielnicką!

- Wcielę się w postać Poli Kamińskiej, nowej uczennicy. - informuje nas Monika Mielnicka, młoda, utalentowana aktorka rodem z Cicibora Dużego w gm. Biała Podlaska. Już tej jesieni zobaczymy ją w nowej roli telenoweli "Na Wspólne"! Zapraszamy przed telewizory!

Jest to bardzo trudna i wymagająca rola. Mam do zagrania cały wachlarz emocji od smutku, rozpaczy i bezradności, aż do radości i spełnienia. – mówi nam Mielnicka, i dodaje: – Na ten moment mogę powiedzieć, że nie będzie to rola na jeden odcinek. Cieszę się, że otrzymałam szanse pokazania się w kolejnej produkcji telewizyjnej, która znana jest mi od najmłodszych lat.

Premierowy odcinek z udziałem Moniki Mielnickiej planowany jest na koniec września – początek października.

Nie wiem jak wypadłam, ale mam nadzieję, że będzie to kolejny sprawdzian moich umiejętności. Lubię uczyć się na błędach. W ostatnim czasie bardzo często przebywam na planie filmowym, co korzystnie wpływa na moją pamięć do tekstu. Czuję się coraz swobodniej i pewniej, a to jest najważniejsze, by czerpać radość, z tego co się robi. – mówi nam Monika. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery aktorskiej i zachęcamy bialczan i mieszkańców powiatu bialskiego do kibicowania Monice i obserwowania jej kariery!

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Monika Mielnicka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sławatycze: Bialscy policjanci triumfują w Turnieju Walentynkowym!

14 lutego w Sławatyczach rozegrany został Turniej Służb Mundurowych w Halową Piłkę Nożną. W piłkarskim pojedynku zmierzyły się drużyny Straży Granicznej, Policji, Wojska oraz Straży Pożarnej. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 15 drużyn. Reprezentanci bialskiej komendy stanęli na najwyższym stopniu podium zdobywając I miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!

Czytaj więcej »

Kultura: Monika Mielnicka z nominacją na najlepszą aktorkę dubbingową. Można głosować

Młoda, utalentowana aktorka z Cicibora Dużego w gm. Biała Podlaska Monika Mielnicka została nominowana w plebiscycie Srebrne Synchrony 2019 w kategorii „Najlepsza aktorka w dubbingu do filmu aktorskiego (VOD i telewizja”). Srebrne Synchrony to plebiscyt, którego zadaniem jest wyłonienie najlepszych z najlepszych i w ten sposób nagrodzenie twórców dubbingu za cały rok ich ciężkiej pracy. Możecie wesprzeć Monikę oddając na nią w prosty sposób swój głos. 

Czytaj więcej »

Reklama