Reklama

Kryminałki: Pożar chlewni w Worsach. Padło 30 sztuk świń

Terespol: Wykorzystana nieuwaga rozładowującego towar kierowcy. Złodziej kradnie z auta pieniądze i telefon. // Biała Podlaska: Włamanie na profil społecznościowy i skrzynkę internetową poszkodowanego. // Worsy: Pożar w pomieszczeniu socjalnym chlewni. Ogień rozprzestrzenił się dalej na część budynku. Padło 30 sztuk świń. // Małaszewicze: Wypadek samochodowy na ulicy Kolejarzy.

29.08.2019 r. TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Nieznany sprawca wykorzystując pracę pokrzywdzonego podczas rozładunku towaru, z niezabezpieczonego samochodu dostawczego marki Renault Midlum, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy i telefonu komórkowego marki Samsung J4+ na szkodę mieszkańca powiatu lubelskiego.

25.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Augusta Fieldorfa
Nieznany sprawca, po przełamaniu haseł korzystając z serwisów internetowych, dokonał włamania na profil na portalu społecznościowym należący do mieszkańca Białej Podlaskiej oraz jego skrzynki internetowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.08.2019 r. WORSY,
Policjanci ustalają okoliczności pożaru do którego doszło w pomieszczeniu socjalnym budynku chlewni, który następnie rozprzestrzenił się na dalszą cześć budynku chlewni. W wyniku pożaru nadpaleniu uległo pomieszczenie chlewni oraz padło około 30 sztuk świń. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

29.08.2019 r. MAŁASZEWICZE, ul. Kolejarzy
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 8:00 w miejscowości Małaszewicze na ul. Kolejarzy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat 68-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, trzeźwa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem osobowym marki VW Golf, którym kierował mieszkaniec Terespola, trzeźwy.W wyniku zdarzenia kierująca fiatem doznała obrażeń ciała.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama