Reklama

BLSP: Drugi dzień kopią szóstki (galeria)

Za nami kolejne mecze pierwszej kolejki spotkań w ramach Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Rozegrane zostały we wtorek 27 sierpnia 2019 roku, drużyny I ligi grały na boisku przy ul. Akademickiej, natomiast ekipy II ligi swoje spotkania rozgrywały na boisku przy ul. Zygmunta Augusta 2 w Białej Podlaskiej i tak już zostanie przez całą ligę. Oto wyniki meczy drugiego dnia rozgrywek i opinie kapitanów po pierwszych spotkaniach ich drużyn.

Terminarz spotkań znajduje się również na stronie Zarząd Klubu oraz Rada Ligi życzą wszystkim sportowych emocji i wspaniałej zabawy podczas amatorskiej gry w piłkę nożną. Do zobaczenia na boisku.

Mecze 27 sierpnia I ligi:
sędziowie: Artur Gruszka, Tomasz Korszeń i Maciej Biegaiło

Centrum SAS.pl vs. Mario Presto Old Boy 8:2
opinie po meczu
Jarek Dunikowski – Oldboy: – Zagraliśmy w okrojonym składzie, brakowało nam kilku podstawowych zawodników i nie wytrzymaliśmy również fizycznie trudów meczu. Walczyliśmy z zespołem, który w ubiegłym roku zajął czwarte miejsce, co nie było bez znaczenia. Nasz minimalny plan zakłada zajęcie 10 miejsca w tabeli.
Piotr Maksymiuk – Centrum SAS: – Przystąpiliśmy do meczu z dużymi brakami kadrowymi. Brakowało nam dwóch podstawowych obrońców i jednego pomocnika, ale jakoś udało nam się wygrać i zdobyć trzy punkty. W ostatnim sezonie zajęliśmy czwarte miejsce myślę, że w tym sezonie uda się nam uplasować już w pierwszej trójce.

Nissan Team vs. Trójka 8:4
opinie po meczu
Przemysław Karpiuk – Nissan: – Odmówił wypowiedzi.
Krzysztof Brzeziński – Trójka: – Uważam, że mecz przegraliśmy zasłużenie. Nissan okazał się lepszą drużyną, Myślę, że zależało to w głównej mierze od tego, że nie mieliśmy pełnego składu. Dużo naszych najlepszych zawodników nie wystąpiło, dołączą oni do nas dopiero w końcówce września. Jeśli ci zawodnicy dołączą to myślę, że będziemy jedną z lepszych drużyn w lidze. Za tydzień we wtorek gramy z Sielczykiem i do tego meczu podchodzimy spokojnie, myślę, że będą trzy punkty.

Mecze 27 sierpnia II ligi:
Max2 Porosiuki vs. Ognioodporni 1:5
opinie po meczu
Marcin Markowski Max II Porosiuki :– Pierwszy mecz przegraliśmy, ponieważ nie mieliśmy jeszcze dobrego zgrania, zamierzamy jednak utrzymać te pierwsze trzy czołowe miejsca do końca tej ligi. Następny mecz we wtorek z drużyną Wola – Pasze, jesteśmy w trakcie przygotowań do niego. Drużyna jest równie mocna, co Ognioodporni, jeżeli jednak przyłożymy się do gry, to myślę, że wygramy.
Konrad Bojarczuk – Ognioodporni: – Wczoraj mieliśmy wymarzone otwarcie sezonu. Wygraliśmy mecz z nową drużyną, która weszła do II Ligi . Mecz zagraliśmy według naszych założeń, musimy jeszcze tylko popracować trochę nad naszą kondycją. Mam nadzieję, że to zwycięstwo będzie prognozowało kolejne sukcesy w dalszych rozgrywkach.

Rzeczoznawcy24 vs. Wola Pasze 5:4
opinie po meczu
Łukasz Gawryczuk – Rzeczoznawcy: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej wygranej zwłaszcza, że jest to nasz debiut w lidze. Mecz był bardzo wyrównany a o końcowym wyniku zdecydowała ostatnia minuta, w której strzeliliśmy gola zapewniającego zwycięstwo. Brakuje nam jeszcze trochę zgrania, ale najważniejsza jest super atmosfera w drużynie, co od początku podkreślałem. Chcielibyśmy tą wygraną zadedykować naszym super kibicom, którzy nas tak mocno wspierali dopingiem.
Paweł Oniszczuk – Wola Pasze: – Do meczu przystąpiliśmy mocno osłabieni, czego nie można powiedzieć o wspaniale zorganizowanych i zmobilizowanych rywalach. Byliśmy drużyną, która zdecydowanie częściej przebywała na stronie rywala, to my otworzyliśmy wynik, ale niestety te szybkie kontry rywali zmusiły do powrotów naszych zawodników, co skutkowało stratą kilku bramek. Zapowiadało się, że spotkanie skończy się remisem, ale znów szybka kontra, moment dezorientacji i straciliśmy bramkę praktycznie w ostatniej sekundzie meczu. To jednak dopiero początek, był to pierwszy mecz inaugurujący. Mamy nadzieję na jeszcze wiele ciekawych spotkań, aby pokazać, na co naprawdę nas stać. Muszę przyznać, że II liga w tym roku jest bardzo wyrównana i praktycznie każdy jest w zasięgu każdego.

Mario Presto Old Boy

Max2 Porosiuki
Nissan Team
Ognioodporni
Rzeczoznawcy24
Centrum SAS.pl
Trójka
Wola Pasze

 

fotki z meczy 27 sierpnia 2019

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Jakub Sowa / Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama